Len 3 minútky od kúpaliska! Novostavba!

Novopostavený Apartmánový dom ZOÉ sa nachádza v atraktívnej lokalite kúpeľného mestečka Veľký Meder, len 3 minútky od vstupu do areálu Termálneho kúpaliska Thermal Corvinus.

Množstvo bazénov, wellness centrum a atrakcie v každom ročnom období vyplnia Váš čas na kúpalisku Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi. Milovníkov histórie poteší návšteva Pevnosti alebo Nádvoria Európy v blízkom Komárne. Zaujímavým spestrením Vášho času vie byť výlet na Ranč Czajlik alebo ku Vodnému Mlynu v Kollárove. Ak sa rozhodnete pre spoznávanie mesta, využiť môžete bicykle, korčule alebo vlastné nohy počas nenáročnej prechádzky.

Ubytovať sa u nás môžete počas celého roka v jednom Apartmáne 1 s celkovou kapacitou pre 6 hostí. Na výber máte apartmán vhodný pre rodinky, priateľov či skupinku známych.

Apartmán disponuje vlastnou, kompletne vybavenou kuchynkou s el. dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. V apartmáne sú k dispozícii dve 2-lôžkové spálne, každá s manželskou posteľou a prístelkou v podobe rozťahovacej postele. Súčasťou apartmánu je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Nadštandardom nášho ubytovania je klimatizácia (za poplatok 5 EUR / deň) a možnosť bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Upravená záhrada poskytuje dostatočný priestor pre trávenie chvíľ na záhradnom posedení pod zastrešenou terasou. Potešia Vás tiež chvíle prípravy jedál na grile. Veľkou výhodou sú rovnako parkovacie miesta v uzatvorenom dvore pri ubytovaní. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Veríme, že u nás prežijete krásny pobyt. Tešíme sa!