Blízko kúpaliska, deti do 2 rokov zdarma

Apartmány u Kissovej Angely Vám ponúkajú príjemné ubytovanie vo Veľkom Mederi, len 4 - 5 minút peši od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Poloha apartmánov v teplej klimatickej oblasti Vám zaručí naozaj slnečnú dovolenku počas celého leta. Priamo z Veľkého Medera môžete podnikať výlety do Maďarska i Bratislavy.

Našim hosťom poskytujeme ubytovanie v troch samostatných apartmánoch, ktoré sa nachádzajú v samostatnej budove na pozemku majiteľa. Hosťom je k dispozícii jeden trojlôžkový apartmán, jeden trojlôžkový apartmán s možnosťou prístelky a jeden dvojizbový päťlôžkový apartmán, zložený z dvojlôžkovej a trojlôžkovej izby. Každý apartmán má okrem spálni vlastnú kuchynku s chladničkou, dvojplatničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a základným vybavením. V apartmánoch nechýba ani televízor, WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa so sprchou a toaletou. Ku každému apartmánu prislúcha terasa s posedením.

Parkovať môžete v uzavretom dvore, kde nájdete menšie ihrisko na basketbal, pieskovisko a trávnatú plochu vhodnú na loptové hry. Opekačku a grilovačku s rodinkou i priateľmi si zorganizujete pri vonkajšom krbe. Pozývame Vás stráviť príjemnú dovolenku do Medera. Tešíme sa na Vás a radi sa postaráme o Vaše pohodlie.