5 minút pešou chôdzou od kúpaliska!

Hľadáte komfortné ubytovanie za výhodnú cenu? Tak už ste ho našli u nás, v Apartmánoch Magnólia, ktoré sa nachádzajú necelých 5 minút pešou chôdzou od komplexu Thermal Corvinus Veľký Meder, v turistami vyhľadávanom meste Veľký Meder.

Zábava, oddych, relax a nielen toto Vás čaká v spomínaných kúpeľoch Thermal Corvinus Veľký Meder. Široká paleta bazénov, dokonalé wellness centrum s mnohými druhmi sáun i terapií a výborná kvalita služieb Vám zaručia príjemne strávenú dovolenku. Dobre padne aj prechádzka mestom, výlet okolím zo sedla bicykla či na kolieskových korčuliach. Deti sa potešia jazde na koni v blízkom Czajlik ranch. Určite sa oplatí navštíviť okolité pamiatky ako Nádvorie Európy v Komárne, Rímske lapidárium tiež v Komárne či Lodný mlyn v Kolárove.

Apartmány Magnólia ponúkajú ubytovanie pre maximálne 20 hostí, ktorých ubytujeme počas celého roka. Vybrať si u nás môžete z troch 4-lôžkových apartmánov na prízemí ubytovania a jedného 8-lôžkového apartmánu (pozostávajúceho z dvoch 4-lôžkových spální) v suteréne.

Každý z apartmánov disponuje okrem spálňovej časti s manželkou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami aj televízorom na káblové pripojenie v spoločenskej miestnosti. K príprave jedál využijete vlastnú kuchyňu (v každom apartmáne), ktorá je vybavená plynovým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V každom apartmáne je Vám k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom aj samostatná toaleta. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ku každému apartmánu rovnako prislúcha vonkajšie posedenie na teraske. Môžete si na ňom pochutnať na grilovaných špecialitách (z grilu alebo krbu). Príjemne si oddýchnete taktiež na záhradnej hojdačke. Deti sa zaiste potešia detskému ihrisku s mnohými atrakciami hneď vedľa ubytovania. V rámci ubytovania Vám vieme uschovať Vaše bicykle v garáži. Svoje autá zaparkujete priamo vo dvore. Ak prídete na dovolenku vlakom či autobusom, po dohode Vám zabezpečíme odvoz až priamo do Apartmánov Magnólia. Veríme, že od nás budete odchádzať spokojní, oddýchnutí a s chuťou sa k nám zakaždým vrátiť prežiť výnimočné chvíle. Tešíme sa na Vás!