Novo obnovený penzión v skvelej lokalite

Sme noví a nároční majitelia, ktorí dbajú na to, aby ste sa u nás cítili príjemne.
V lete preferujeme týždňové pobyty od soboty do soboty.


Vila Anna – to je ideálne miesto na letnú aj zimnú dovolenku, pár krokov od kúpaliska a 30 m od reštaurácie. U nás si užijete naozaj pokojnú dovolenku v tichom prostredí za priemernú cenu, a to v luxusnej lokalite Veľkého Medera.

V lete i v zime, na týždeň či len na predlžený víkend, vo dvojici alebo s celou rodinou, užijete si relax, oddych aj zábavu na Termálnom kúpalisku Thermal Corvinus Veľký Meder. V rámci areálu sú pripravené vnútorné aj vonkajšie bazény, tobogany či lezecký park. Pokiaľ Vás láka poznávanie okolia, obľúbená je cyklistika, pešia aj vodná turistika alebo romantické prechádzky. V zime môžete navštíviť Amadeovský kaštieľ, Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede, vodné dielo Gabčíkovo, Vodný mlyn Kolárovo alebo Žitný ostrov.

Počas celého roka si môžete užívať komfort v našom modernom penzióne Vila Anna. Celková kapacita ubytovania – 22 hostí – je rozložená na troch podlažiach v týchto útulných izbách:
- šiestich 2-lôžkových s manželskou posteľou,
- dvoch 2-lôžkových s manželskou posteľou a prístelkou,
- jednej 3-lôžkovej s manželskou posteľou, pevným lôžkom a prístelkou.

Každá izba má vlastný televízor, chladničku a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Izby na prvom poschodí sú dovybavené balkónom. Každé podlažie penziónu ponúka tiež priestor na varenie v kuchynke, kde je plynový sporák s rúrou, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet.

Pekné slnečné dni si môžete užívať aj v záhrade, kde je zastrešená terasa s posedením, grilom a ohniskom. Po dohode Vám vieme uschovať Vaše bicykle. Parkovanie áut sme zabezpečili priamo pri objekte. Príďte stráviť Váš čas do našej Vily Anna. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty