Loading

Priváty vo Veľkom Mederi

(5 objektov + 1 objekt v okolí 25 km)

Ubytovanie Józsa

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Super poloha a skvelé ceny v mimosezóne!

Lacné ubytovanie Eva

Veľký Meder, v rekreačnej oblasti, v centre mesta
Deti do 3 rokov majú zľavu

Ubytovanie u Karola a Žanety

Veľký Meder, v obci / v meste
Len 5 minút pešo od termálneho kúpaliska

Ubytovanie u Čecha

Veľký Meder, mimo obce / mesta, v chatovej osade
V tichom prostredí 80 m od kúpaliska

Ubytovanie u Lajba

Veľký Meder, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
U Lajba je fajn

Apartmány Fulleová

Dunajská Streda (Veľký Meder 18,7 km vzdušne), v obci / v me...
Len 150 metrov od termálneho kúpaliska
1 - 6 / 6

Priváty Veľký Meder

Priváty Veľký Meder 1

Obľúbená dovolenka v súkromí vo Veľkom Mederi

Mierne a teplé podnebie Žitného ostrova, krásna príroda lužných lesov s pestrou faunou a flórou i bohatá zásobáreň kvalitnej vody sú skvelým predpokladom na príjemnú dovolenku vo Veľkom Mederi.

Hlavným lákadlom regiónu je nepochybne termálne kúpalisko Thermal Corvinius Veľký Meder. Nachádza sa vedľa krásneho lesoparku, ktorý je posledným pozostatkom dubového lesa Podunajskej nížiny. V bazénoch s teplou termálnou vodou, ktorá dosahuje 25 - 37°C, sa zlepší predovšetkým stav Vášho pohybového ústrojenstva. Energiu doplníte v baroch a reštauráciách. Na nerušený odpočinok sú pripravené oddychové priestory, soľná baňa, morský kúpeľ, wellness a sauna centrum. Zdravie pomôžu utužiť liečebné prístroje magnetoterapia a termo-akupresúrne lôžko.

Z pestrej ponuky ubytovacích zariadení si nepochybne každý vyberie. Stačí si premyslieť svoje požiadavky a zvoliť si to správne pre Vás. Na výber sú priváty s jednoduchším vybavením ako aj komfortné, plne vybavené apartmány, ale aj hotely a penzióny vo Veľkom Mederi. Je len na Vás, či chcete stravu pripravovať vo vlastnej kuchynke alebo dáte prednosť zariadeniu, v ktorom sa Vám o ňu postarajú iní. Rozpočet tiež nie je problém. K dispozícii je príjemné ubytovanie za viac než priateľské ceny, ako aj luxusnejšie varianty.

Chcete si vychutnávať relax v termálnych vodách Thermal Parku Corvinus s priateľmi? Alebo preferujte možnosť tráviť čas v kruhu najbližšej rodiny, prípadne vo dvojici? Počas svojej dovolenky sa túžite príjemne poprechádzať a vôbec sa Vám nechce voziť autom? Veľký Meder ponúka pre každú vekovú kategóriu niečo zaujímavé.
Priváty Veľký Meder 2
Prečo si vybrať práve privátne ubytovanie vo Veľkom Mederi?

Hľadáte ubytovanie, kde sa budete cítiť ako doma a spoznáte atrakcie, zaujímavosti i kultúru mesta priamo z rozprávania domácich? Imponuje Vám priateľská atmosféra, súkromie a uprednostňujete lacné ubytovanie? Ak ste na väčšinu otázok odpovedali kladne, v takom prípade je privátne ubytovanie pre Vás tou ideálnou voľbou.

Na výber sú priváty pre veľké skupiny osôb. Naplánujte si tak dovolenku s priateľmi či známymi. Môžete sa baviť a vychutnávať si letnú atmosféru na súkromných terasách, na uzavretých dvoroch a popri tom grilovať a užívať si dovolenku v súkromí. Vyberte si, či dáte prednosť krytému záhradnému posedeniu, otvorenej terase, grilu, ohnisku s kotlíkom alebo záhradnému krbu. Ak ste jednotlivec či dvojica určite preferujete skôr menšie priváty alebo súkromie v samostatnom apartmáne či chate.

K dispozícii sú priváty pri kúpaliskublízko kúpaliska, ale aj ubytovanie na okraji mesta, v bezprostrednej blízkosti prírody. Fanúšikovia mestského života nepochybne ocenia ubytovanie v súkromí, situované v blízkosti pešej zóny. Reštaurácie, kaviarničky a príjemné prechádzky budú tou správnou čerešničkou na Vašej dovolenkovej torte.

Dovolenka v súkromí so štvornohým miláčikom tiež nie je problém. Súkromné ubytovanie so zvieratkom je v ponuke viacerých zariadení.

Obávať sa nemusíte ani keď potrebujete bezbariérový prístup do budovy privátu. Aj tento typ ubytovania vo Veľkom Mederi zaiste nájdete. Samozrejmosťou väčšiny zariadení sú parkoviská priamo pri ubytovaní aj WiFi pripojenie na internet.
Priváty Veľký Meder 3
Pokiaľ sa domácej kuchyne nechcete vzdať ani na dovolenke, v súkromí je Vám vždy k dispozícii aj plne vybavená kuchyňa. Tu si pripravíte výdatné raňajky aj chutnú večeru, ktoré si nerušene vychutnáte na terase. Ak sa teplota vyšplhá vysoko, stavte na ubytovanie s klimatizáciou

O nerušenú dovolenku a nekonečnú radosť detí máte postarané, keď si z ponuky vyberiete priváty s detským ihriskom. Hojdačky, preliezky, trampolína, pieskovisko, miesto na loptové hry. To je tá správna kombinácia, pri ktorej sa Vaše deti príjemne unavia a Vy si večer budete môcť grilovať na terase s čapovaným pivom v ruke.

Pokiaľ máte okrem kúpania v pláne výlety na bicykli, ubytovanie v súkromí ponúka aj úschovňu týchto dvojkolesových tátošov. Ak sa Vám s bicyklom cestovať nechce, zvoľte si ubytovanie s možnosťou zapožičania bicyklov. Ak prídete na dovolenku autobusom alebo vlakom, príjemný domáci sa vo viacerých prípadoch postarajú o Váš dovoz priamo k ubytovaniu. Cestovať s veľkým množstvom potravín, ktoré si budete grilovať alebo pripravovať v kuchynke, nemusíte. Vo Veľkom Mederi nájdete obchod s pestrou ponukou tovaru.

Príďte si vychutnať súkromie, romantiku i zábavu do Veľkého Medera

Romantickú atmosféru, maximálny komfort a pohodu si užijete po rezervácii ubytovania s vlastnou saunou, či bazénom. Odpočinok v ubytovaní so saunou oceníte predovšetkým vo dvojici, no ak ste rodinka s deťmi, zaujme Vás určite ubytovanie s bazénom a rodinná dovolenka môže začať.

Bohaté možnosti trávenia voľného času s najbližšími ponúkajú aj miestne ubytovacie zariadenia v súkromí. V prípade záujmu je možné zarezervovať si aj cenovo výhodnejšie ubytovanie v okolitých dedinkách ako napríklad v Okoči, Brestovci, Sokolciach či Holiaroch.

Ak ste skôr priaznivci ubytovania v meste, zarezervujte si privátne ubytovanie v meste Gabčíkovo, Dunajská Streda či Komárno, kde môžete zároveň spoznávať rozmanité kultúrne pamiatky a zúčastniť sa rôznych podujatí. Stačí si len vybrať, či uprednostňujete obec s pokojným a tichým prostredím, kedy si môžete oddýchnuť od bežného pracovného ruchu alebo dávate prednosť skôr mestu so širokou ponukou možností na trávenie voľného času.

V srdci Žitného ostrova si odpočiniete a zabavíte sa nielen v termálnych bazénoch Thermal Corvinus, ale aj v okolitej prírode a výletmi do okolia.