Super poloha a skvelé ceny v mimosezóne!

V príjemnom a tichom prostredí mesta Veľký Meder je situované útulné Ubytovanie Józsa. Mesto Veľký Meder patrí medzi obľúbené lokality najmä vďaka známemu termálnemu Kúpalisku Thermal Corvinus Veľký Meder.

Priamo vo Veľkom Mederi si dokonale oddýchnete, zrelaxujete alebo sa zabavíte v priestoroch termálneho kúpaliska, kde si na svoje prídu všetky vekové kategórie. Pre detičky sú tu pripravené rôzne detské ihriská, kútiky a pre dospelých wellness centrum. Prejsť sa môžete pokojným lesoparkom alebo si vychutnáte dobrú večeru v niektorej z miestnych reštaurácií. Na výlet sa vyberiete do neďalekých zaujímavých miest ako napr. Komárno, maďarského Györ či do hlavného mesta Bratislava.

Pozývame Vás stráviť Vašu dovolenku do celoročne dostupného ubytovania v súkromí, ktoré disponuje celkovou kapacitou 12 osôb. K dispozícii je 2-lôžková, 4-lôžková a 5-lôžková spálňa, v prípade potreby Vám navyše poskytneme jednu prístelku. Každá zo spální je vybavená skriňami, pohodlným posedením ako aj televízorom s káblovým príjmom a chladničkou. Všetky izby disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Pre hostí je pripravená spoločná kuchyňa, kde využijete plynový sporák, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, kávovar a pozriete si televízor s káblovým príjmom. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na záhrade si s priateľmi či rodinkou posedíte pri grilovaní na záhradnom krbe, opekaní slaninky i varení kotlíkového gulášu. Oddýchnete si tiež hojdaním sa na záhradnej hojdačke, ktorej sa vždy potešia najmä tí najmenší. V prípade potreby si Vaše bicykle odložíte v garáži a autá bezplatne zaparkujete na oplotenom pozemku. Príďte stráviť dovolenku do Veľkého Medera. Tešíme sa na Vašu návštevu v Ubytovaní Józsa!