Komfortné apartmány v krásnom prostredí

Apartmány Ivka sú situované v nádhernom prostredí Liptova, v príjemnej pokojnej časti obce Kvačany, predstavujúcej vstupnú bránu do očarujúcej prírody Kvačianskej doliny. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, návštevy historických a kultúrnych pamiatok Liptova ako aj relaxu v termálnych bazénoch vodného sveta Aquaparku Tatralandia (8 km). Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj kúpaním, člnkovaním či rybolovom na blízkej Liptovskej Mare (5 km), návštevou známych demänovských jaskýň alebo skvelou lyžovačkou v okolitých lyžiarskych strediskách.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v dvoch komfortne zariadených apartmánoch, ktoré sú súčasťou novostavby rodinného domu. Každý z apartmánov disponuje vlastným vchodom a je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 2 až 4 osôb. Prízemie oboch apartmánov je tvorené spoločenskou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a rozkladacou pohovkou využiteľnou pre prespanie dvoch osôb. Súčasťou týchto miestností je zároveň kompletne vybavený kuchynský kút s barovým pultom a jedálenským posedením. Na prípravu vlastnej stravy tu môžete využívať plynovú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a ostatné kompletné kuchynské príslušenstvo s riadmi. V oboch apartmánoch sú Vám na poschodí k dispozícii dvojlôžkové spálne s manželskou posteľou. Samozrejmosťou apartmánov sú vlastné kúpeľne so sprchovacími kútmi a samostatné toalety.

V prípade potreby je ubytovaným hosťom k dispozícii lyžiareň, poprípade priestor na odloženia bicyklov a športových potrieb. Parkovanie je zabezpečené priamo pri apartmánoch. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť znovu vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.