Posledné voľné termíny na letnú sezónu

Apartmánový Dom Dorota nájdete v peknom horskom prostredí medzi Liptovským Mikulášom a Ružomberkom v malebnom prostredí, 5 km od Thermal Park Bešeňová, 5 km od Aquaparku Tatralandie a 1 km od Liptovskej Mary v obci Ižipovce. Obec Ižipovce je malá podhorská dedinka poskytujúca maximálny pokoj a relax počas Vašej dovolenky. Hosťom ponúkame ubytovanie v štyroch samostatných apartmánoch.

Apartmán č. 1 sa skladá z kuchyne, ktorá je plne vybavená kuchynským zariadením, sklo keramickou platňou s rúrou na pečenie, rýchlo varnou kanvicou, chladničkou. V samostatnej izbe sú štyri postele (dvojlôžko a dve samostatné postele), šatník a vlastná kúpeľňa. Kúpeľňa je vybavená štandardne (sprchovací kút, toaleta). Kuchyňa je prepojená s obývacou izbou, kde sa nachádza krb, televízor a pohodlná pohovka.

Apartmán č. 2 sa nachádza v hornej časti domu a je tvorený jednou samostatnou izbou s manželskou posteľou, samostatnou posteľou a s vlastnou kúpeľňou. Apartmán má rovnako plne vybavenú kuchynku s dvojplatničkou, chladničkou, varnou kanvicou a kuchynským zariadením. Kuchynka je prepojená s obývacou časťou, kde je možnosť prístelky. Vedľa sa ešte nachádza ďalšia dvojposteľová izba, ktorej súčasťou je aj samostatná kúpeľňa. Z tohto apartmánu máte priamy prístup na balkón. Celková kapacita tohto apartmánu je 5 + 2 prístelky, dve kúpeľne.

Apartmán č. 3 sa nachádza v hornej časti domu a je tvorený jednou samostatnou izbou s manželskou posteľou, samostatnou posteľou a s vlastnou kúpeľňou. Apartmán má rovnako plne vybavenú kuchynku s dvojplatničkou, chladničkou, varnou kanvicou a kuchynským zariadením. Kuchynka je prepojená s obývacou časťou, kde je možnosť prístelky. Vedľa sa ešte nachádza ďalšia dvojposteľová izba, ktorej súčasťou je aj samostatná kúpeľňa. Apartmán má priamy prístup na balkón. Celková kapacita tohto apartmánu je 5 pevných lôžok + 2 prístelky, dve kúpeľne.

Apartmán č. 4 je umiestnený v spodnej pravej časti domu a ponúka štandardne vybavenú kuchyňu so sklo keramickou platňou, varnou kanvicou a chladničkou. Kuchyňa je prepojená s obývacou časťou s krbom s možnosťou dvoch prísteliek. Vo vedľajšej izbe sú štyri lôžka. Tento apartmán má rovnako samostatnú kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom. Celková kapacita tohto apartmánu je 6 osôb ( 4 pevné lôžko + 2 prístelky).

Všetky apartmány sú vkusne zariadené a poskytujúce maximálne pohodlie. V každom apartmáne sa nachádza televízor so satelitom, DVD prehrávačom a s bezplatným pripojením na internet - WiFi.

Pre väčšie partie máme pripravenú spoločenskú miestnosť s veľkým stolom a posedením. Tiež Vám ponúkame altánok s grilom a ohniskom a dve samostatné terasy s grilom a posedením.

Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!