Penzión s príjemnou rodinnou atmosférou

Ružový penzión ** je situovaný v atraktívnom prostredí obce Vitanová na Orave, v blízkosti obľúbeného aquaparku Meander Park Oravice. Ponúka príjemnú rodinnú atmosféru a skvelé zázemie pre prežitie výbornej dovolenky pre rodiny s deťmi, jednotlivcov, páry či skupiny priateľov a známych.

V letnom období si v blízkom okolí penziónu môžete vychutnávať bohaté možnosti turistiky a cyklistiky. Na svoje si tu prídu aj milovníci hubárčenia. Blízko to budete mať aj k bazénom termálneho kúpaliska a moderného aquaparku v Oraviciach (7 km). Výlet si môžete spraviť aj do Juráňovej doliny, Zuberca s možnosťou prehliadky Múzea oravskej dediny, k Oravskej priehrade či do blízkeho Poľska. Ponúkame Vám zľavy v termálnych parkoch Chochołowskie Termy, Gorący Potok a Termy Zakopane. V zime si kvalitne zalyžujete na upravených zjazdovkách miestneho lyžiarskeho centra Ski Vitanová alebo na svahoch lyžiarskeho strediska Skipark Oravice.

Ružový penzión ** ponúka počas celého roka príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 20 osôb. Pripravené sú tu pre Vás štyri 3-lôžkové izby ako aj dve rodinné izby s kapacitou 4 lôžok, ktoré sú tvorené vždy dvomi 2-lôžkovými spálňami. Vo výbave všetkých izieb penziónu je Vám k dispozícii televízor, chladnička, rýchlovarná kanvica, balkón a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je aj bezplatné WiFi pripojenie na internet. Rodinám s deťmi poskytujeme zdarma detskú postieľku.

V spoločných priestoroch na prízemí penziónu môžu všetci ubytovaní hostia využívať spoločenskú miestnosť s posedením a televízorom, jedáleň a plne vybavenú kuchyňu. Objednať si u nás môžete taktiež chutné stravovanie - formou raňajok, polpenzie či plnej penzie. Raňajky sú podávané priamo v penzióne, obedy a večere Vám poskytneme v našej reštaurácii, vzdialenej len 200 metrov, v ktorej majú naši hostia na jedlá z jedálneho lístka zľavu 15%.

Pre príjemný oddych slúži taktiež vonkajšia terasa a záhradný altánok s krbom. Pripravený je tu pre Vás aj prenosný gril či kotlík s možnosťou varenia gulášu na ohnisku. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj hraním futbalu, volejbalu alebo basketbalu. Pre deti je tu k dispozícii trampolínka, šmýkačka ako aj pieskovisko.

Parkovanie áut je zaistené bezplatne priamo v uzatvorenom dvore penziónu. Srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.