Luxus a pohodlie blízko Liptovskej Mary

Ak hľadáte pohodlné ubytovanie blízko Liptovskej Mary, Villa Liptov je tým správnym miestom pre Váš relax. Naše ubytovanie nájdete na okraji obce Liptovská Sielnica.

Na Liptove si príde na svoje každý hosť. Či už preferujete šport alebo chcete objavovať kultúrne pamiatky, každý z Vás tu nájde to pravé. Len pár kilometrov delí ubytovanie od Zoo kontakt, kde sa zoznámite s domácimi aj cudzokrajnými zvieratkami. Milovníci adrenalínovej zábavy si zalietajú vo vzdušnom tunely Hurricane Factory. Turistické chodníčky Vás prevedú po krásnych dolinách či vrcholoch Západných a Nízkych Tatier. Zaplávate si v bazénoch Aquaparku Tatralandia alebo vodného raja v Bešeňovej. V zimnom období Vás privítajú upravené svahy lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry.

Ubytovanie v peknej Ville Liptov ponúkame celoročne pre turistov, rodinky s deťmi alebo samostatné skupinky hostí, ktoré uprednostňujú ubytovanie v okolí Liptovskej Mary. Celková kapacita ubytovania je vhodná pre 13 osôb. Vybrať si u nás môžete z nasledovných variant:
- troch 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou a možnosťou prístelky,
- jednej 2-lôžkovej izby s manželskou posteľou a možnosťou dvoch prísteliek.

Spoločenská miestnosť, kde si posedí až 10 ľudí, sa nachádza na prízemí. Táto miestnosť je vybavená televízorom so satelitným a káblovým príjmom, rádiom, kartovými hrami a v neposlednom rade nádherným krbom, ktorého plamene Vám spríjemnia Vaše spoločné chvíle v kruhu blízkych. Na prízemí je tiež situovaná kuchyňa zariadená keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Spoločenská miestnosť aj kuchyňa sú spoločné pre všetky izby.

Súčasťou poschodia sú tri 2-lôžkové izby s manželskou posteľou a rozkladacou váľandou, ktorá Vám poslúži ako prístelka. V ďalšej 2-lôžkovej izbe, rovnako s manželskou posteľou je umiestnený pohodlný gauč, na ktorom si pokojne posedíte alebo využijete ako komfortnú prístelku pre 2 osoby. Výhodou tejto izby je samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na tomto poschodí sú situované ďalšie 2 spoločné kúpeľne, zakaždým so sprchovacím kútom a toaletou. Pre maximálne pohodlie sme pre Vás aj na tomto poschodí pripravili ďalšiu kompletne vybavenú kuchyňu. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Rodinné chvíle strávite na terase, kapacitne prispôsobenej pre všetkých ubytovaných hostí. Pokiaľ je vo Ville Liptov ubytovaných viacero samostatných skupín, veľmi radi Vám terasu rozdelíme. Pripravené je tu pre Vás ohnisko, gril či kotlík, v ktorom si uvaríte chutný guláš. Kým sa budete s rodinkou alebo priateľmi zabávať, Vaše ratolesti si zaskáču na trampolíne, zahrajú sa na pieskovisku, vyhrajú na šmýkačke, hojdačke a detskom bazéne. Detské hračky sú Vám k dispozícii na vyžiadanie. Parkovanie je zabezpečené vo dvore.

Láka Vás prežitie dovolenky v krásnom prostredí Liptovskej Mary? Ak áno, pokojne vezmite aj svoje detičky alebo štvornohého miláčika a príďte do Villy Liptov. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi