Ubytovanie v chate pre rodiny s deťmi

Hľadáte ubytovanie na Liptove pre rodiny s deťmi? Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v súkromí pri Liptovskej Mare, v chate s názvom Vilka Cibulka. Vilka Cibulka sa nachádza na Liptove v malebnej dedinke Ižipovce v predhorí Západných Tatier.

V blízkosti chaty nájdete Liptovskú Maru (1000 m), Tatralandiu (5 km) aj aquapark Gino Paradise Bešeňová (6 km). Ak máte radi turistiku, vybrať sa môžete do Prosieckej i Kvačianskej doliny, do Západných či Nízkych Tatier. V zimnom období si dobre zalyžujete v lyžiarskom stredisku Ski Park Ružomberok alebo v najväčšom stredisku na Slovensku - Jasná - Chopok, kde na Vás čaká množstvo vlekov, lanovky, reštaurácie, lyžiarske školy, umelo zasnežované trate, nočné lyžovanie a mnoho iných atrakcii. Táto oblasť je výnimočná nielen krásou prírody ale aj kultúrnymi, športovými či spoločenskými možnosťami.

Vilka Cibulka sa skladá z dvoch častí. Chaty 1 a chaty 2, ktoré sú spojené stenou, avšak majú samostatné vchody. Vilka sa tak dá prenajať samostatne ako jeden celok alebo po častiach. Celková kapacita vilky je 13 pevných lôžok + 2 prístelky.

Chata 1 ponúka ubytovanie s kapacitou 8 lôžok v dvoch štvorlôžkových izbách na poschodí. Prízemie tvori spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a satelitom. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni. Samozrejmosťou je sprcha a dve toalety. K tejto časti patrí drevený altánok s možnosťou posedenia a grilovania.

Chata 2 Vám ponúka ubytovanie pre 7 osôb. Na poschodí nájdete dvojlôžkovú a trojlôžkovú spálňu. Prízemie sa skladá z kompletne zariadenej kuchyne, spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, satelitom, posedením (možnosť dvoch prísteliek). Nechýba ani kúpeľňa so sprchou a toaletou. K tejto časti prislúcha taktiež altánok s možnosťou grilovania a posedenia pri vínku, pivku či kávičke.

Na pozemku máte možnosť parkovania. Deti sa potešia šmýkačke a preliezkam. Ubytovanie je vhodné hlavne pre rodiny s deťmi a skupinky priateľov. Dovolenku na Liptove si môžete užiť počas celého roka. Či už ste športovo založený alebo potrebujete len vypnúť od pravidelného zhonu a zrelaxovať, ste u nás vítaný.