Vianočný pobyt - 23.12 - 28.12

Villa Svorad je situovaná v krásnej prírode pod Chočskými vrchmi, v malebnej liptovskej obci Prosiek. Príjemné tiché prostredie v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania a výbornej polohy vily neďaleko všetkých atrakcií Liptova je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu a relaxu. Len 500 metrov od nás je vstup do vyhľadávanej Prosieckej a Kvačianskej doliny. Ďaleko to nebudete mať ani k Liptovskej Mare (2 km) či k termálnym bazénom Gino Paradise Bešeňová a Aquaparku Tatralandia (8 km).

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v 5 pohodlne zariadených dvojlôžkových izbách menšieho rodinného penziónu. Každá z izieb disponuje možnosťou prístelky a jej samozrejmosťou je televízor so satelitom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Pre rodiny s deťmi a väčšie skupiny návštevníkov máme v našej ponuke pripravené taktiež dve rodinné bunky s kapacitou 4 až 6 lôžok. Obe rodinné bunky sú tvorené kúpeľňou s toaletou a dvomi dvojlôžkovými izbami s možnosťou jednej prístelky.

Súčasťou prízemia Villy Svorad je priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a CD/DVD prehrávačom. Jej súčasťou je taktiež relaxačná časť s biliardom, stolným tenisom a detským kútikom. Ubytovaní hostia môžu na prípravu domácej stravy využívať v objekte kompletne zariadenú kuchyňu s jedálenskou časťou. Príjemne oddychovať môžu hostia aj na letnej terase vily alebo v altánku s možnosťou grilovania. Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku s preliezkami, hojdačkami, trampolínou a detským pieskoviskom. Parkovať je možné bezplatne priamo pri ubytovaní.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty