Pekná drevenička na okraji obce

Drevenica Kvačany sa nachádza na Liptove v malebnom prostredí Chočských vrchov v malej obci Kvačany. Táto obec je vstupnou bránou do známej Kvačianskej doliny.

Drevenica má kapacitu 8 lôžok. Prvá izba je tvorená manželskou posteľou, rozkladacím gaučom, krbom a televízorom. K tejto izbe prislúcha kúpeľňa so sprchou a toaletou, ktorá je na chodbe. Druhá spálňa má takisto manželskú posteľ, rozkladací gauč, dva prístelky, televízor a vlastnú kúpeľňu so sprchou, toaletou a umývadlom. Navyše môžete využiť spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a rohovým gaučom, slúžiacim ako prístelka pre dve osoby. Raňajky i večeru si môžete pripraviť v kuchyni, ktorá je vybavená elektrickým sporákom, chladničkou, kávovarom, mikrovlnkou a bežným kuchynským vybavením. Pri dreveničke môžete využívať altánok s posedením a záhradným krbom. Parkovanie máte zabezpečené pri drevenici.

Ponúkame Vám aj ubytovanie v prístavbe rodinného domu s vlastným vchodom. Pri vstupe, vojdete do kuchyne (plynový sporák, chladnička, mikrovlnka, kávovar a bežné kuchynské riady). V prvej spálni sú dve lôžka, televízor a kúpeľňa s toaletou a umývadlom. Druhá spálňa má dve lôžka, rozkladací gauč pre dve osoby, televízor a kúpeľňu s toaletou a umývadlom. Podkrovie prístavby má samostatné vonkajšie schodisko a vlastný vchod. Prvá spálňa má tri lôžka a kúpeľňu so sprchou, toaletou a umývadlom. V druhej spálni je kuchynský kút s pecou, chladničkou, kávovarom a mikrovlnkou. Tiež sú tu dve postele, rozkladací gauč pre dve osoby a televízor. Naši hostia môžu využívať altánok s posedením a trampolínu.

Okolie Vám ponúka mnoho možností na turistiku (Prosiecka a Kvačianska dolina, Roháče, Chočské vrchy). Milovníci vody to nemajú ďaleko do Tatralandie, Bešeňovej či k Liptovskej Mare. Za návštevu stojí aj Vlkolínec či múzeum v prírode Havránok.

Majiteľ je umelecký maliar, jeho tvorbou sa môžete pokochať a možno Vám pribudne na pamiatku aj ručne maľovaný obraz z jeho tvorby.