Krásna chalupa pri potoku na okraji lesa

CHALUPA U STRATENEJ OVCE je situovaná v nádhernom prostredí, v tesnej blízkosti Kvačianskeho potoka, na okraji malebnej obce Huty. Chalupa je ideálnym východiskovým miestom pre Vaše turistické a romantické vychádzky. Nádherná príroda, pokoj a zároveň veľa možností trávenia voľného času robia z chalupy výnimočné miesto pre dovolenkové pobyty hlavne pre rodiny s deťmi a nadšencov turistiky.

Iba 30 metrov od chaty nájdete vstup do Kvačianskej doliny, ktorá je veľmi vyhľadávanou lokalitou medzi turistami. Odporúčame navštíviť krásne Mlyny Oblazy, rokliny a vodopády. Neďaleko sa nachádza aj známa Prosiecka dolina. Obe tieto doliny môžete zdolávať aj na bicykli. Po náročnom dni plnom pohybu padne výborne relax v okolitých aquaparkoch, kde si zregenerujete telo v bazénoch s termálnou vodou a Vaše ratolesti sa vyšantia na šmýkačkách a tobogánoch.

Bývalé gazdovstvo - CHALUPA U STRATENEJ OVCE Vám ponúka útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 8 osôb (vrátane prísteliek). Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte v dvoch 3-lôžkových izbách s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. V jednej z izieb je Vám k dispozícii aj prístup na balkón.

Príjemne si oddýchnete aj v priestrannej, svetlej spoločenskej miestnosti s televízorom, DVD prehrávačom a gaučovým posedením (s možnosťou rozloženia na prespanie dvoch dospelých osôb). Na prípravu domácich jedál Vám poslúži plne zariadená kuchyňa s elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom a umývačkou riadu. Hosťom je v chalupe k dispozícii kúpeľňa so sprchovým kútom a dve toalety (jedna umiestnená vo vstupnej chodbe).

Aby bol Váš pobyt čo najpríjemnejší, pri chalupe na Vás čaká veľký altánok s masívnym sedením, gril, ohnisko, pieskovisko, trampolína, herňa s biliardovým stolom, stolným futbalom, stolom na stolný tenis, šípkami a vonkajšia vírivka, kde večer spolu s rodinou zrelaxujete po celodennej túre. K dispozícii sú aj bicykle a miestnosť na úschovu Vašich športových potrieb. Autá bezpečne odparkujete priamo pri chalupe.

Veríme, že nás čoskoro navštívite a zrelaxujete svoju myseľ aj telo v nádhernom prostredí. Tešíme sa na Vás!