Útulná chatka na Liptove .

Chata Sýpka je situovaná v krásnom prostredí Liptova v obci Prosiek. Chatka je plne zrekonštruovaná. Hosťom poskytuje ubytovanie pre 4-5 osôb. V chate je spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a satelitom. V objekte je i samostatná kúpeľňa + WC a plne zariadená kuchyňa. Súčasťou chaty je krytá aj otvorená terasa s kozubom a vonkajším posedením. Parkovanie je možné vedľa chaty.

Liptov je kraj, kde príroda i človek dokázali vytvoriť mnoho atraktívnych zaujímavostí vhodných pre každého návštevníka. Na pomerne malej ploche regiónu Liptov je sústredených množstvo zaujímavosti: hory, vodné plochy, termálne kúpaliska, historické pamiatky, ľudová architektúra, jaskyne ako i vzácne druhy fauny a flóry.

Z Liptovského Mikuláša sa dostanete do Prosieka cestou vedúcou okolo priehrady Liptovská Mara. Pri hoteli Jánošík ležiacom vedľa výjazdu z diaľnice D 1 sa vydáte smerom na Liptovsky Trnovec a Aquapark " Tatralandia" . Od Trnovca po troch kilometroch sa dostanete na križovatku pri Liptovskej Sielnici. Vy pokračujte ďalej smerom na Bobrovník /Ružomberok/ a po dvoch kilometroch sa objaví odbočka na Prosiek. V prípade, že idete od Ružomberka odbočíte z diaľnice D 1 smerom na Bešeňovú a ďalej pokračujete na Liptovskú Sielnicu stále po hlavnej ceste, až sa dostanete na križovatku pod obcou Prosiek. Tu približne v strede obce nájdete smerovú tabuľu „Chata Sýpka“ ktorá Vás naviguje k chate.