Luxusný apartmán v blízkosti skanzenu

Apartmán Pod Klinom sa nachádza na okraji podtatranskej dediny Pribylina. Ubytovanie s krásnym výhľadom na Kriváň nájdete v bezprostrednej blízkosti Múzea liptovskej dediny Pribylina.

Z obce sú ľahko dostupné Západné, Nízke i Vysoké Tatry, vďaka čomu to nebudete mať ďaleko k žiadnej turistickej trase v týchto pohoriach. Historické a kultúrne dedičstvo Liptova Vám priblíži spomínané Múzeum liptovskej dediny Pribylina. Z prírodných krás navštívite Važeckú jaskyňu, Stanišovskú jaskyňu či Demänovskú jaskyňu slobody. V letnom období sa osviežite v bazénoch SPA Paradise - Grand Hotel Permon, kúpaliska Termal Raj Liptovský Ján alebo Aquaparku Tatralandia. Lyžiari si zalyžujú na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Ski Podbanské, Ski centrum Opalisko - Závažná Poruba či Štrbské pleso.

Počas celého roka Vám ponúkame komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 10 osôb. Voľné chvíle môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a spoločenskými hrami. Na prípravu vlastných obľúbených jedál Vám poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou.

Oddych si doprajete v jednej z dvoch 2-lôžkových spální alebo v 4-lôžkovej spálni. Každá 2-lôžková spálňa je zariadená manželskou posteľou. 4-lôžková spálňa disponuje okrem manželskej postele aj poschodovou posteľou. Súčasťou apartmánu sú aj dve kúpeľne vybavené zakaždým sprchovacím kútom a toaletou. Pred nástupom na pobyt nás môžete požiadať o dovybavenie Vašej spálne prístelkou pre 2 osoby, detskou postieľkou, detským boxom s hračkami alebo televízorom so satelitným príjmom. V celom objekte je zabezpečené bezplatné káblové a WiFi pripojenie na internet.

V areáli apartmánu si s Vašimi blízkymi posedíte na letnej terase s vonkajším posedením, grilom, ohniskom a kotlíkom. Deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku, ktoré sa skladá zo šmýkačky, hojdačky a lezeckej steny. Zaskákať si môžu na trampolíne alebo zahrať loptové hry vo veľkej záhrade. V letných mesiacoch sa môžu okúpať v detskom nafukovacom bazéne. Svoje autá si zaparkujete na stráženom parkovisku priamo pri objekte. Užite si krásnu dovolenku v Apartmáne Pod Klinom, kde sa na Vás už teraz tešíme!