Ubytovanie v Zlatníckej doline

(7 objektov)

Chata Emmy

Skalica, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska (SI 5,9 km...
Ubytovanie až pre 44 hostí!

Chata Emma

Skalica, v rekreačnej oblasti, pri vode (SI 6,3 km vzdušne)
Útulná chatka s krbom blízko priehrady

Juhas dvor

Chropov, na samote, pri lese / na okraji lesa (SI 10,2 km v...
Chalupa na samote, dokonalý kľud a pokoj

Horská chata Rojana

Skalica, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa (S...
Štýlová chata so saunou.
1 - 7 / 7

Zlatnícka dolina

Malebné územie rozprestierajúce sa na úpätí Bielych Karpát neďaleko mestečka Skalica. Zlatnícka dolina je čoraz viac vyhľadávanou lokalitou turistov a patrí k obľúbeným rekreačným a turistickým oblastiam Slovenska. Je navštevovaná milovníkmi cykloturistiky, ktorý tu majú k dispozícii niekoľko cyklotrás, tiahnucich sa po celom území tejto lokality. Na náročných trasách si môžete odpočinúť na odpočívadlách, ktoré sú v ich blízkosti. Zabezpečujú pre turistu príjemný oddych a relax v lone prírody. Ak obľubujete pešiu turistiku Zlatnícka dolina Vám ponúka vďaka svojej ideálnej polohe niekoľko turistických chodníkov vhodných aj pre náročných turistov. Je tu niekoľko náučných chodníkov, ktoré Vám ponúkajú informácie o historicky a kultúrne zaujímavých miestach nielen v Zlatníckej doline ale aj na území Bielych Karpát. Tieto chodníky majú dovolenkári obzvlášť radi keďže im umožňujú spoznať históriu a geografiu územia, živočíchov a rastlín. Táto lokalita je ideálna aj pre tých, ktorý majú radi rybolov či poľovníctvo. V okolí Skalických rybníkov sa môžete naplno venovať rybolovu, vychutnať si miestne rybacie špeciality alebo sa len tak kochať okolitou prírodou. Ak ste sa rozhodli pre túru po týchto náučných chodníkoch určite zavítajte na Náučný chodník Biele Karpaty, ktorý Vám ponúka množstvo zaujímavých informácií o ochrane prírody Bielych Karpát. V okolí Skalice je zaujímavý pre dovolenkárov aj Náučný chodník mŕtve rameno Lipa a Perúnska lúka alebo Náučný chodník Vinohradníctvo, ktoré sú skôr orientované na históriu a kultúru a tiež na zaujímavosti fauny a flóry na tomto území. Počas Vašej dovolenky v tejto malebnej oblasti je medzi turistami čoraz viac obľúbený výlet na najzápadnejšie postavený salaš na Slovensku. Tento Skalický salaš Vás privíta v rozprávkovej prírode na lúke nad chatou Amor. Ukáže Vám reálny život baču, môžete si nerušene vychutnať čaro prírody či ochutnať žinčicu alebo pravý ovčí syr.

Pre aktívnych dovolenkárov je ideálna návšteva neďalekého Baťovho kanála, kde si môžete zapožičať loď a plaviť sa po vodných cestách. Táto plavba predstavuje krásne dobrodružstvo a hlavne si príjemne oddýchnete. Ak Vám na dovolenke nesmiete chýbať adrenalín tak určite navštívte Tarzániu v Zlatníckej Doline pri chate Amor. Máte tu k dispozícii 250 metrov lanových trás a prekážok vhodných aj pre začiatočníkov.

V letnom období máte možnosť schladiť sa v niektorom z bazénov a ak si radi na dovolenke zašportujete máte na výber viacero ihrísk. Sú tu volejbalové a futbalové ihriská či tenisové kurty. Nielen medzi domácimi ale aj medzi dovolenkármi je veľmi obľúbená aj návšteva miestneho golfového ihriska. V zimnom období Vám Zlatnícka dolina ponúka možnosť zalyžovať si na udržiavanom svahu, ale tiež možnosť vychutnať si rozprávkovo zasneženú krajinu na bežkách.

Zlatnícka dolina Vám ponúka široké možnosti ubytovania. Vybrať si môžete ubytovanie v chatách, penziónoch či hoteloch. Dovolenka v tejto lokalite ulahodí aj náročnejším dovolenkárom. Vďaka svojej polohe v krásnom prostredí Bielych Karpát Vám Zlatnícka dolina ponúka nezabudnuteľné chvíle. Nielen vďaka krásnej prírode, ale aj vďaka množstvu atrakcií, ktoré sú pre dovolenkárov k dispozícii sa na tejto dovolenke nebudete nudiť. Popri zábave si navyše príjemne oddýchnete a zrelaxujete. Vďaka tomuto všetkému sa tu dovolenkári s radosťou vracajú.