Pobyt s možnosťou ochutnávky vína!

Všetkých návštevníkov Záhoria srdečne pozývame prežiť dovolenku snov do Vinohradníckeho domu situovaného v chatovej oblasti blízko Skalice. Na svoje si tu prídu všetky skupiny hostí, od okoloidúcich motorkárov či cyklistov, rodinky s deťmi, páriky, až po milovníkov vína.

Záhorie je skvelá voľba pre hostí preferujúcich aktívny oddych, ako aj tých, ktorí milujú ticho a pokoj. O tom, že táto oblasť má bohatú históriu svedčí aj množstvo hradov a zámkov. Zaiste sa pôjdete pozrieť na hrad Devín, Pajštún a Plavecký hrad. V prípade, že by ste sa o tomto regióne chceli dozvedieť viac, stačí sa ísť pozrieť do Záhorského múzea v Skalici. Nájdete tu aj pútnické miesta Šaštín a Marianka. Pre turistov je tu tiež kopec možností. Stačí, že sa vydáte po niektorom z turistických chodníkov Bielych i Malých Karpát, kde oceníte nádherné borovicové lesy, charakteristické pre okolitú prírodu. Osviežite sa v neďalekých vodných nádržiach Stará Myjava, Kunovská priehrada, ako i v ďalších menších jazerách. Dokonalý relax prežijete v kúpeľoch Smrdáky alebo pri hraní golfu v Golfovom Resorte Skalica. Lyžovačku a snowboardovanie si vychutnáte v Ski areáli Vrbovce - Bobová, vzdialenom hodinku cesty zo Skalice.

Ubytovanie či ochutnávka vín je Vám vo Vinohradníckom dome k dispozícii celoročne, pričom oddýchnuť si môžete v jednej z našich dvoch spální. Celková kapacita nášho objektu je 8 lôžok.

V spoločenskej miestnosti s krbom si v kruhu svojich najbližších posedíte na pohodlnom gauči, pozriete si Váš obľúbený program v televízore so satelitným príjmom alebo vypočujete Vašu obľúbenú pieseň z rádia s CD prehrávačom. Na prípravu svojich jedál Vám poslúži kuchyňa vybavená plynovým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a televízorom. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je tiež umiestnená na prízemí.

Dokonalý relax si užijete v našich dvoch spálňach situovaných na poschodí. Jedna spálňa je 2-lôžková s manželskou posteľou, z ktorej sa po náročnej túre budete dívať na zaujímavý televízny program. Druhá spálňa je 3-lôžková a skladá sa z troch pevných samostatných lôžok a troch prísteliek.

Vináreň, v ktorej si po dohode vychutnáte dobré vínko je umiestnená v pivnici Vinohradníckeho domu. Počas príjemných letných večerov sa porozprávate o svojich pocitoch z dovolenky v drevenom altánku alebo na terase, ku ktorej máte prístup z kuchyne. Opečiete si tu Vaše špeciality na grile, uvaríte chutný kotlíkový guláš. Dospelí i najmenší sa pohojdajú na záhradnej hojdačke. Príjemnú atmosféru Vám dotvoria upokojujúce plamene v záhradnom krbe. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.

Ak Vás láka dovolenka na Záhorí, určite navštívte náš Vinohradnícky dom. Už teraz sa tešíme na všetkých hostí, ktorí ku nám zavítajú!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov