V nádhernom prostredí hôr pri potoku

Penzión Močiar je situovaný na samote, v prekrásnom tichom horskom prostredí, vo vzdialenosti 7 km od obce Kokava nad Rimavicou. Ideálna poloha penziónu v krásnej prírode pri lese a potoku, ďaleko od akéhokoľvek ruchu a zhonu, zaručuje našim hosťom počas ich pobytu dokonalý oddych a pokoj. Blízke okolie penziónu poskytuje návštevníkom výborné podmienky na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybolov a lyžovanie.

Penzión Močiar ponúka celoročne svojím hosťom pohodlné ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch penziónu, ktorý je vďaka svojmu komfortnému vybaveniu a dispozičnému riešeniu vhodný pre ubytovanie 51 osôb. Vybrať si tu môžete spomedzi 9 dvojlôžkových, 4 trojlôžkových a 2 štvorlôžkových izieb. Ubytovaným hosťom sú k dispozícii spoločné sociálne zariadenia, umiestnené na jednotlivých chodbách penziónu. Pri komfortnejších izbách vyššieho štandardu je súčasťou výbavy izieb vlastná kúpeľňa s toaletou rovnako ako aj televízor. Na jednoduchšiu prípravu jedál Vám v spoločných priestoroch ubytovania poslúži kuchynka so základnou výbavou. Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme v ponuke dva komfortné apartmány s dvojlôžkovou spálňou, útulnou obývacou miestnosťou s posedením (možnosť dvoch prísteliek) a vlastnou kúpeľňou s toaletou.

Súčasťou penziónu sú príjemné priestory reštaurácie s barom, kde majú po dohode väčšie skupiny ubytovaných hostí zabezpečené chutné celodenné stravovanie. Keďže je penzión vybavený dvomi spoločenskými miestnosťami so spoločenskými hrami (stolný tenis, stolný futbal, elektronické šípky) a školiacou miestnosťou s plným technickým vybavením, predstavuje ideálnu voľbu pre organizovanie rôznych školení, firemných akcií, teambuildingov ale aj rodinných osláv, školských výletov, škôl v prírode či športových sústredení.

V oplotenom areáli penziónu nechýba terasa a altánok s možnosťou príjemného posedenia, grilovania a opekania. Pripravené je tu pre Vás aj detské ihrisko s možnosťou hrania rôznych loptových hier. Parkovanie Vašich áut je bezproblémové priamo na veľkom parkovisku penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.