Chata pod zjazdovkou Ski Malinô Brdo

Chata Pohoda je situovaná v krásnom prostredí rekreačnej oblasti Hrabovo, nachádzajúcej sa v Liptovskej kotline len 2 km od mesta Ružomberok. Lyžiari určite ocenia blízkosť zjazdovky lyžiarskeho strediska Malinô Brdo vo vzdialenosti len 200 metrov od objektu. Ďaleko to nebudú mať naši hostia ani k vodnej nádrži Hrabovo, Liptovskej Mare, či k Thermal Parku Bešeňová a Aquaparku Tatralandia.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v štýlovej dvojchate, ktorá sa skladá z dvoch priestranných apartmánoch so samostatnými vchodmi. Celková kapacita oboch apartmánov spolu predstavuje až 32 lôžok.

V prvom apartmáne rozkladajúcom sa na prízemí a prvom poschodí chaty sa pohodlne ubytuje 18 osôb. K dispozícii je tu jedna trojlôžková izba a tri päťlôžkové izby. Nechýba tu veľká spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a DVD prehrávačom, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, dve toalety a kúpeľňa so sprchovacím kútom vybavená aj automatickou práčkou.

Druhý apartmán s kapacitou 14 lôžok sa nachádza na druhom poschodí chaty. Ubytovať sa je možné v dvoch štvorlôžkových a jednej päťlôžkovej izbe s možnosťou jednej prístelky. Apartmán disponuje taktiež veľkou spoločenskom miestnosťou s televízorom a DVD prehrávačom, plne zariadenou kuchyňou, jedálňou, dvomi toaletami a kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Za chatou môžu ubytovaní hostia využívať záhradné posedenie s ohniskom s možnosťou opekania a grilovania. Parkovať je možné priamo pri objekte.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov