Cenovo výhodné! Len za 5,50 EUR/os./noc

Pri dlhodobom pobyte možnosť zľavy.


Privát Salatín predstavuje cenovo najvýhodnejšie ubytovanie na Liptove, ktoré je po kompletnej vnútornej rekonštrukcii. Za jednu noc tu zaplatíte len 5,50 EUR/osoba, pričom Vašim deťom do 12 rokov poskytneme 50% zľavu z ceny ubytovania (deti do 2 rokov sú u nás GRÁTIS). Samotný privát je situovaný v príjemnom horskom prostredí malebnej liptovskej dedinky Ludrová, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti len 5 km od okresného mesta Ružomberok.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v zrekonštruovanom poschodovom rodinnom dome, ktorý disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre max. 30 osôb. Vďaka dobrému vnútornému dispozičnému riešeniu domu, si je u nás možné rezervovať ubytovanie buď po jednotlivých izbách, resp. celých poschodiach. V prípade záujmu Vám po dohode radi poskytneme na prenájom aj celý dom.

Na prízemí ubytovania sú hosťom k dispozícii 3 izby, jedna 2-lôžková a dve 4-lôžkové izby a jeden apartmán pre 3 osoby. Každá z týchto izieb je vybavená televízorom so satelitným príjmom, ako aj možnosťou využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet. Pri týchto izbách je umiestnená jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, druhá samostatná toaleta (s priestorom na sušenie vecí) a plne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastného stravovania (sklo-keramický elektrický sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, rádio). Nový prízemný apartmán s kapacitou 3 lôžok s televízorom so satelitným príjmom, vlastnou kúpeľňou a plne vybavenou kuchyňou je otvorený koncept bez priečok - okrem kúpelne.

Poschodie objektu disponuje vlastným samostatným vchodom. V tejto časti ubytovania sú pre hostí pripravené dve 4-lôžkové spálne s vlastnými kúpeľňami s toaletami a dve 2-lôžkové izby so spoločnou kúpeľňou a toaletou (jedna z týchto izieb je priechodná). Samozrejmosťou všetkých izieb je bezplatné WiFi pripojenie na internet ako aj televízor so satelitným príjmom. Aj pri týchto izbách je hosťom k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa so sklo-keramickým elektrickým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a rádiom. Súčasťou poschodia domu je taktiež nový podkrovný apartmán s kapacitou 5 lôžok, tvorený spálňou s televízorom so satelitným príjmom, vlastnou kúpeľňou a plne vybavenou kuchyňou.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia pri vonkajšom krytom posedení s možnosťou grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Ubytovanie je celoročne veľmi dobre prístupné autom, parkovanie pre 6 áut je zaistené v uzavretom dvore domu.

Keďže je naše privátne ubytovanie situované v kotline, v obklopení nádhernej liptovskej prírody, spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj príjemnými prechádzkami do okolitej prírody. Podnikať môžete aj množstvo výletov k neďalekým atrakciám ako Tarzánia Hrabovo (6 km), GINO Paradise Bešenová (11 km), Kúpele Lúčky (14 km), Aquapark Dolný Kubín (14 km) či Aquapark Tatralandia (29). V zimnom období môžete využívať kvalitne upravené zjazdovky blízkeho lyžiarskeho strediska Ski Park Malinô Brdo - Ružomberok, vo vzdialenosti len 6 km.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty