Ubytovanie so saunou 200 m od vleku

Chata Malina sa nachádza v krásnom, tichom prostredí Hrabovskej doliny, na území chránenej krajinnej oblasti Veľká Fatra. Skvelá poloha chaty s vlastnou saunou v blízkosti lyžiarskeho vleku (200 m), jazera a lesa Vám zaručí nezabudnuteľné zážitky počas Vašej aktívnej alebo relaxačnej dovolenky.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štyroch identicky zariadených 6-lôžkových apartmánoch s 2 prístelkami. Chata Malina teda disponuje celkovou kapacitou pre 32 osôb. Dispozičné riešenie chaty umožňuje pobyt jednej väčšej skupiny osôb spolu, alebo osobitné ubytovanie viacerých nezávislých menších skupín.

Každý apartmán poskytuje ubytovanie v troch spálňach s manželskou posteľou a možnosťou dvoch prísteliek na gauči v obývačke. V obývacej miestnosti okrem gauča nájdete krb, televízor so satelitným príjmom, DVD prehrávač s rádiom, kuchynský kút a vstup na terasu s posedením i grilom. Kuchyňa je vybavená umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, toastovačom, hriankovačom, ako aj jedálenským posedením. V apartmáne využijete aj kúpeľňu so sprchovacím kútom, uterákmi a toaletou. Každý apartmán disponuje navyše samostatnou toaletou s umývadlom a zrkadlom.

Súčasťou chaty je aj vlastná sauna s odpočinkovou časťou. Hosťom ju poskytujeme zadarmo.

Pri chate je veľká záhrada s detským ihriskom. Vaše deti sa pohrajú na pieskovisku, hojdačke, šmýkačke, trampolíne alebo sa okúpu v detskom bazéne. Nájdete tu aj altánok s posedením, ohnisko a gril. Či už budete grilovať špeciality, opekať špekáčiky s deťmi alebo variť kotlíkový guľáš, určite sa pritom môžete pokochať nádhernými výhľadmi do okolia.

Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet a až osem parkovacích miest pred objektom. Postaráme sa aj o uskladnenie Vašich bicyklov či lyží.

Skvelá poloha chaty, možnosť využitia vlastnej sauny a detského ihriska sú zárukou, že ďaleko od chaty nebudete musieť chodiť. Ale ak by ste si predsa chceli dopriať aktívnu dovolenku, okolie Vám ponúka mnoho možností. Len 200 m od nás je lyžiarska a turistická lanovka strediska Malinô-Brdo Ski & bike park. Svoj voľný čas môžete tráviť večernými prechádzkami, horskou turistikou, cyklistikou, hubárčením, chytaním rýb v blízkej vodnej nádrži Hrabovo alebo v zimnom období využijete širokú ponuku zimných športov. Rodiny s deťmi si urobia výlety do skanzenu Vlkolínec, do Obrova alebo archeoskanzenu Havránok. Nebudete to mať ani ďaleko do aquaparkov Vodný svet v Bešeňovej alebo Gothal v Liptovskej Osade.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.