Len 300 metrov od lyžiarskeho vleku!

Ubytovanie U Maka sa nachádza v nádhernom horskom prostredí, na začiatku obce Turecká, ležiacej v severozápadnej časti Banskobystrického kraja. Vďaka svojej výbornej polohe v blízkosti námestia obce, len 300 metrov od lyžiarskeho vleku a zároveň v obklopení nádhernej prírody Veľkej Fatry, je ubytovanie skvelou voľbou najmä pre milovníkov hrebeňových túr, cykloturistiky, zberu húb a lesných plodov, ako aj dokonalého relaxu pri prechádzkach prekrásnou okolitou prírodou.

Na svoje si tu prídu každoročne aj nadšenci pre kultúrno-spoločenské akcie, nakoľko sa tu konajú známe Krňačkové preteky či Majstrovstvá sveta vo varení a jedení bryndzových halušiek. Len pár krokov od ubytovania (cca 150 metrov) sa nachádza štýlová Krčma U Maka s bohatou ponukou osviežujúcich nápojov a možnosťou vlastného opekania a grilovania pod kolibou (prístrešok vedľa terasy). V zimnom období sem láka hostí predovšetkým rozvíjajúce sa lyžiarske stredisko Ski Turecká – Krížna, ktoré je umiestnené len pár minút pešou chôdzou od ubytovania a ponúka skvelé podmienky na kvalitnú lyžovačku s rodinou či priateľmi.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome s celkovou kapacitou 19 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je v dome k dispozícii spolu 5 spální. Na jeho prízemí sú pre Vás pripravené dve 4-lôžkové izby, na poschodí sú umiestnené dve 2-lôžkové izby a jedna väčšia 5-lôžková izba s posedením a balkónom (slúžiaca zároveň aj ako spoločenská miestnosť). V každej izbe sa okrem pohodlných postelí a štandardného nábytku nachádza aj televízor a rádio, v najväčšej 5-lôžkovej izbe aj DVD prehrávač.

Prízemie a poschodie domu je zároveň dovybavené vždy jednou plne zariadenou kuchyňou s možnosťou plnohodnotnej prípravy celodenného stravovania či občerstvenia. Vo výbave kuchýň môžete využívať elektrický sporák s rúrou, elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, chladničku, rýchlovarnú kanvicu a jedálenské posedenie. V prípade ubytovania väčšej skupiny hostí je možné v oboch kuchyniach využiť ešte jednu prístelku. Súčasťou domu sú taktiež dve kúpeľne s toaletami.

Vo vonkajšej časti domu s rozľahlou a veľmi pekne upravenou záhradou, terasou, altánkom s posedením a vonkajším krbom si môžete počas Vášho pobytu dopriať skvelý relax pri voňavej kávičke, pivku či grilovaní rôznych dobrôt, zatiaľ čo sa Vaše detičky zabavia pri naháňačkách a ďalších obľúbených hrách.

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.