Len 250 m od lyž. strediska Malinô Brdo!

Chata Eliška sa nachádza v atraktívnom horskom prostredí rekreačnej oblasti Hrabovo pri Ružomberku, v tesnej blízkosti - len 250 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Park Malinô Brdo. Vďaka krásnej okolitej prírode Veľkej Fatry ako aj bohatým možnostiam atrakcií rekreačného strediska Hrabovo, si tu prídu na svoje skutočne všetci, a to počas celého roka.

Blízke okolie chaty ponúka množstvo atraktívnych cyklotrás a značených turistických chodníkov. Množstvo zábavy si vychutnáte i v blízkom lanovom parku Tarzánia či pri jazde na horských kolobežkách a horských kárach. V letnom období sa príjemne osviežite vo vodnej nádrži Hrabovo, kde si môžete odskúšať aj aquazorbing či člnkovanie. Rodinky s deťmi poteší návšteva blízkej Mini zoo Sidorovo. V okolí sa rozhodne oplatí navštíviť taktiež termálne kúpalisko Gino Paradise Bešeňová, vzdialené 12 km. Zavítať môžete aj do aquaparku Tatralandia či vodného parku Aqua-Vital Park Lúčky.

Chata Eliška predstavuje útulne zariadenú - trojpodlažnú rekreačnú chatu, ktorá Vám počas celého roka poskytuje príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 8 až maximálne 12 osôb (8 pevných lôžok + možnosť 4 prísteliek).

Na 1. podlaží chaty je Vám k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa a jedáleň, vybavená okrem lavicového posedenia aj krbom. Vo výbave kuchyne môžete využívať elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a mikrovlnnú rúru. Súčasťou tohto podlažia je taktiež samostatná miestnosť s vchodom z exteriéru chaty, ktorá slúži pre úschovu lyží, bicyklov a iného športového vybavenia.

Na 2. podlaží objektu je umiestnená spoločenská miestnosť s televízorom a pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou prespania pre 3 osoby). Pripravené sú tu pre Vás aj dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou, ako aj jedna 3-lôžková spálňa s možnosťou jednej prístelky (rozkladacie kreslo). Z tejto spálne ako aj spoločenskej miestnosti je zaistený prístup na balkón. V podkrovnej časti chaty sa nachádzajú ešte ďalšie dve podkrovné spálne, jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková izba.

Pri chate máte možnosť posedenia v altánku či na terase so záhradnou hojdačkou. Relaxovať tu môžete aj pri grilovaní, opekaní alebo varení kotlíkového gulášu. Parkovanie áut je zaistené priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.