Klasická drevenica s krbom a saunou

Klasická, moderne vybavená drevenica, ktorá ponúka rodinnú atmosféru pri krbovej piecke alebo oddych počas saunovania sa. Aj tak sa dá stručne opísať naša Chata Medica, ktorá leží v strede obce Liptovské Revúce.

Celoročne ponúkame komfortné ubytovanie v Chate Medica, ktorá disponuje kapacitou 15 pevných lôžok a 2 prístelky. Na prízemí Vás zaručene zahreje teplo z krbovej piecky v spoločenskej miestnosti. Práve tu sa tiež nachádza televízor so satelitným príjmom, rádio, spoločenské hry a pohovka (slúžiaca ako prístelka pre jednu osobu). V kompletne zariadenej kuchynke si uvaríte výborné jedlá. Kuchynku tvorí plynový sporák a el. rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou a jedálenské sedenie. Na prízemí je umiestnená kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

V rámci chaty si doprajete spánok v jednej zo 4 spální. K dispozícii je jedna 3-lôžková so samostatnými lôžkami a tri 4-lôžkové, taktiež so samostatnými lôžkami a možnosťou ich spojiť v manželskú posteľ. Na poschodí je umiestnená jedna prístelka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. V chate je samozrejmosťou WiFi pripojenie na internet.

K pobytu na chate patrí tiež trávenie času v exteriéri. Práve tu môžete na rozsiahlom dvore využívať altánok s posedením, ktorý je v zimnom období využiteľný na uschovanie športových potrieb. V lete si zas uvaríte guláš či ugrilujete jedlá na grile. V našom areáli si relax mysle aj tela môžete dopriať vo fínskej saune. Deti sa zabavia v pieskovisku aj na hojdačke. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri chate. Tešíme sa na Vás!

Po túre Nízkymi Tatrami alebo cyklovýlete prírodou Veľkej Fatry sa môžete osviežiť v miestnom pohostinstve, kde si môžete zahrať biliard aj stolný futbal. V blízkosti sa nachádza relaxačno-športové centrum Gothal aj vodný raj Bešeňová. Spolu s najmenšími si môžete naplánovať výlet do Donovalkova či Habakukov. V zime môžete lyžovať v strediskách v Liptovskej Lužnej aj na Donovaloch.