Loading

Ubytovanie Ski Čierny Balog

(144 objektov v okolí 25 km)
Ski Čierny Balog

Ski Čierny Balog

Čierny Balog

Čiernom Balogu ste už zaiste počuli. Je to obľúbené turistické stredisko, hlavne pre svoju lesnícku minulosť. Veď kto by nepočul o Čiernohronskej železnici, ktorá začína práve v Čiernom Balogu? Ide o mimoriadne vzácne technické dielo, no v žiadnom prípade nie je jedinou zaujímavosťou, ktorej by ste mali venovať pozornosť. Zažiť tu totiž môžete neopakovateľnú zimnú dovolenku na lyžiach.

Čierny Balog nájdete len 9 km od mesta Brezno, ktoré je jedným z najvýznamnejších na celom Horehroní. Pre jednoduchšiu orientáciu uvedieme, že Brezno leží niekoľko desiatok kilometrov východne od Banskej Bystrice. Čierny Balog sa nachádza v prekrásnom prostredí hlbokých lesov a nádherných hôr. V celej tej nádhere nájdete ukrytý hotový poklad, lyžiarske stredisko Ski Čierny Balog.

Jedná sa o jedno z tých väčších stredísk. Jeho trate ležia v nadmorskej výške 559 až 809 metrov nad morom. Snehu je tu dostatok takmer za každých okolností. Matke prírode navyše dopomáha moderný systém umelého zasnežovania.

Ide o rodinné lyžiarske stredisko, ktoré však nie je celkom vhodné pre úplných začiatočníkov. Tí by sa mali poobzerať po strediskách s modrými zjazdovkami. Čierny Balog totiž ponúka trate len červenej farby, ide teda o stredne náročné zjazdovky. Zvládnu ich aj lyžiari s menšími skúsenosťami, no naplno si ich vychutnajú až stredne pokročilí.

Celkovo je v lyžiarskom stredisku až 5 zjazdových tratí. Drvivá väčšina z nich má viac ako 1 km. Svojou dĺžkou preto uspokoja aj najnáročnejších lyžiarov. Najdlhšia z nich meria 1300 metrov, čo rozhodne nie je málo. Navyše zažijete kráľovský výhľad na údolie pod vami. A na samom vrchole vlekov sa môžete občerstviť v bufete. Všetky zjazdovky majú spolu takmer 5 km, čo je viac ako slušná hodnota.

lyžiarskom stredisku Čierny Balog nájdete 3 vleky. Na svahu môžete robiť oveľa viac, ako len lyžovať. Tí, ktorí milujú adrenalín si zaiste budú chcieť vyskúšať paragliding. Ide o nezabudnuteľný zážitok, veď kto by sa nechcel aspoň na pár chvíľ cítiť ako vták.

Z tých klasickejších doplnkových služieb strediska môžeme spomenúť požičovňu lyžiarskejsnowboardovej výstroje, rovnako aj lyžiarsku školu s vyškolenými inštruktormi. Okrem bufetu môžete využívať služby štýlovej koliby, nachádzajúcej sa v spodnej časti strediska. Pečené, varené a grilované špeciality čakajú len na Vašu ochutnávku. A vedzte, že Horehronie je preslávené aj svojimi dobrotami. Celé stredisko je pripravené na Vašu návštevu, pričom v Čiernom Balogu spravia všetko pre to, aby ste sa tu cítili dobre.

Dedinka je plná všakovakých privátov, penziónovchát. Na takú porciu kvalitnej lyžovačky a zaujímavostí aké Vám ponúka blízke okolie Čierneho Balogu je tu však potrebné stráviť viac ako len jeden deň. A práve preto Vám ponúkame najvýhodnejšie ubytovanie v blízkosti lyžiarskeho strediska Čierny Balog. Zaručene si tu vyberiete a nájdete to pravé ubytovanie nie len pre seba ale aj pre svojich známych.

... zobraziť viac

Apartmán U Richtárov

0,6 km od Ski Čierny Balog, Čierny Balog, v obci / v meste, p...
Ideálne pre rodiny s deťmi

Chaty Urbanove sestry

0,8 km od Ski Čierny Balog, Čierny Balog, v rekreačnej oblast...
Tri moderné chatky v lone prírody

Penzión Ski Čierny Balog - Koliba Urbanov vrch

0,8 km od Ski Čierny Balog, Čierny Balog, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Zimné termíny ešte voľné!

Chalupa Jana

0,8 km od Ski Čierny Balog, Čierny Balog, na okraji obce / me...
Chalupa v tichom prostredí na kraji obce

Chalupa U Zajacov

3,4 km od Ski Čierny Balog, Čierny Balog, na okraji obce / mesta, pri lese / na okr...
Tradičná chalupa za bezkonkurenčnú cenu!

Turistická ubytovňa Brezno

5,7 km od Ski Čierny Balog, Brezno, v obci / v meste, v centr...
Cenovo výhodné ubytovanie blízko centra!

Hotel Ďumbier

6,4 km od Ski Čierny Balog, Brezno, v obci / v meste, v centr...
Kvalitné a lacné ubytovanie v Brezne

Ubytovanie Lívia

7,8 km od Ski Čierny Balog, Brezno, na okraji obce / mesta, p...
Relax,wellnes,bazen s morskou solou

Drevenica Euro

8,0 km od Ski Čierny Balog, Brezno, na okraji obce / mesta, p...
Fínska sauna a infra sauna zdarma!

Apartmán u Šárky

8,5 km od Ski Čierny Balog, Valaská, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji l...
Krb, fínska sauna, detské pieskovisko...