Chata len 40 metrov od Dunaja

Chata Dunaj sa nachádza v tichej oblasti v obci Radvaň nad Dunajom, v tesnej blízkosti len 40 metrov od brehu rieky Dunaj. Blízke pieskové a kamenisté pláže, tok rieky a prekrásne prostredie je zárukou oázy pokoja pre rodinky s deťmi, či romantické pobyty vo dvojici. Hosťom ponúkame ubytovanie pre 7 osôb s možnosťou 2 prísteliek. V chatke je spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom a kompletne zariadená kuchyňa. Samozrejmosťou je kúpeľňa a WC. Na poschodí sú k dispozícii dve spálne. Po dohode vieme zabezpečiť aj detskú postieľku.

Pri chatke je pekná terasa, veľký trávnatý pozemok, basketbalový kôš, hračky do piesku, futbalová lopta, badminton, vonkajšie posedenie gril a ohnisko. Na pozemku si môžete zahrať rôzne hry a neďaleko chatky je aj pieskovisko pre deti. Na požiadanie je možnosť zapožičania bicyklov. Parkovanie je zabezpečené na oplotenom parkovisku hneď vedľa chaty.

V obci Radvaň 1,5 km sú otvorené dve reštaurácie priamo pri Dunaji s možnosťou celoročného stravovania. Pre milovníkov člnkovania na motorových člnoch je cca 800 m od chaty možnosť ísť s autom spolu s prívesom a člnom priamo dole k vode.