Vírivka v cene ubytovania!

Vila Grácia sa nachádza na juhu Slovenska priamo v areáli termálneho kúpaliska Patince v príjemnom prostredí plnom možností trávenia aktívnej dovolenky s rodinou a priateľmi.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v apartmánovom dome s celkovou kapacitou 24 lôžok v 4 šesťlôžkových apartmánoch. Apartmánový dom pozostáva zo 4 samostatných apartmánov. Každý apartmán má dve dvojlôžkové spálne, spoločenskú miestnosť - obývačku, vybavený kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou i toaletou a letnú terasu s posedením. Obývačka je vybavená televízorom, satelitom a DVD prehrávačom. Tiež je tu rozkladací gauč s možnosťou dvoch prísteliek a kompletne zariadený kuchynský kút s keramickou varnou doskou, rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Každý apartmán má vlastnú klímatizáciu, WiFi pripojenie na internet a podlahové kúrenie.

Priamo v areáli apartmánového domu sa nachádza vírivka pod altánok, ohniská s možnosťou opekania, grilovania a varenia guľášu. Deti sa potešia detskému ihrisku (hojdačky, preliezky, pieskovisko). Navyše môžete relaxovať na trávnatej ploche, kde sú pre Vás pripravené plážové lehátka. Pre rodiny s malými deťmi vieme poskytnúť detskú postieľku, stoličku a nočník. Parkovať môžete priamo pri apartmánoch.

Areál kúpaliska a blízke okolie ponúka množstvo možností na trávenie voľného času: vyhliadková plavba po Dunaji, cyklotrasy, vodný futbal, minigolf, tenis, rybolov, vodné bicykle, fitness centrum a podobne. Príďte si aj vy vychutnať letnú dovolenku do Patiniec. Tešíme sa na Vás.