Klimatizované izby a wifi zdarma

Penzión Adriana a Apartmány HAWAII nájdete na juhu Slovenska v mestečku Patince priamo v areáli termálneho kúpaliska. Naše ubytovanie patri k najmodernejším v areáli, ako jediný máme klimatizované izby a WiFi pre ubytovaných hostí zdarma. Nachádzame sa hneď pri vstupe k bazénom a 100 metrov od wellness centra.

Penzión Adriana Vám ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4 lôžkových izbách. Izby sú vybavené chladničkou, televízorom, WiFi pripojením na internet, klimatizáciou a vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, toaleta).

Penzión má aj zariadenú kuchyňu, klubovňu s televízorom a spoločenskými hrami. K penziónu patrí country terasa, cocktailová terasa, cukráreň s pestrou ponukou čerstvých koláčov a zmrzlín, veľká herňa s biliardom a zábavnými automatmi pre deti, obchod s textilom a potraviny. Pre najmenších sme pripravili detské ihrisko, skákacie hrady, trampolíny, pieskovisko, preliezky, šmýkačky a podobne. Zapožičať si môžete bicykle a šľapacie autíčka. Nechýba ani bezplatné parkovisko. Stravovanie si môžete objednať priamo v penzióne.

Apartmány Hawaii nájdete len 30 metrov od bazénov a 100 metrov od Wellness centra. K dispozícii je 12 samostatných apartmánov. Každý apartmán má spálňu, kompletne zariadenú kuchynku (elektrický sporák, chladnička, mraznička, rýchlovarná kanvica, potrebné riady), obývačku s televízorom a s rozkladacím gaučom pre dve osoby. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, DVD prehrávačom a rádiobudíkom. Samozrejmosťou je terasa s posedením a bezplatné parkovisko. Polpenziu si môžete objednať priamo v penzióne.

Príďte si užiť dovolenku do Patiniec. Priamo v areáli kúpaliska si užijete nádhernú dovolenku plnú zážitkov s celou Vašou rodinou.