Tradičný penzión so saunou a apartmánmi

Penzión Katka sa nachádza v rázovitej obci Čičmany, ktorá je známa predovšetkým maľovanými drevenicami, krojmi a ľudovými tradíciami. O tom sa môžete presvedčiť aj v 50 metrov vzdialenom miestnom skanzene, kde uvidíte starobylú ľudovú architektúru tohto kraja. Turistov určite upúta aj okolitá príroda s mnohými turistickými trasami vedúcimi naprieč Strážovskými vrchmi. Počas zimy sú lyžiarom plne k dispozícii zjazdovky tunajšieho lyžiarskeho strediska Javorinka, vzdialenejšieho Ski centra Zliechov alebo strediska Fačkovské sedlo - Kľak.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie ako aj chutné stravovanie v tradičných priestoroch Penziónu Katka s nádychom histórie. Vďaka svojej kapacite pre 16 osôb je penzión ideálnym riešením pre ubytovanie skupín priateľov a známych ako aj rodiniek s deťmi. K dispozícii sú Vám tu tieto dva apartmány:

- jeden 6-lôžkový apartmán, vybavený dvomi spálňami a kúpeľňou s vaňou a toaletou. Rannú kávičku si môžete pripraviť v malom kuchynskom kútiku s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a televízorom. Apartmán disponuje bezplatným WiFi pripojením na internet a samostatným vchodom.

- jeden 10-lôžkový apartmán, ktorý tvoria dve 3-lôžkové spálne a jedna 3-lôžková spálňa s možnosťou prístelky. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Zaistené je tu taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet. V spoločných priestoroch apartmánu sa nachádza obývacia miestnosť s televízorom a kuchynským kútikom so základnou výbavou: elektrický sporák, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Z tejto miestnosti sa dá prejsť do sauny, kde môžu hostia z týchto troch spální príjemne relaxovať.

Súčasťou penziónu je štýlová reštaurácia, kde sú hosťom ponúkané predovšetkým tradičné domáce jedlá. Môžete si tu však dať aj pizzu, ktorú si vychutnáte buď v interiéri alebo na priestrannej terase penziónu. V letných mesiacoch príde vhod pochutiť si na tunajšej zmrzline, či príjemne sa pohojdať na záhradnej hojdačke.

Penzión Katka je výborným miestom aj pre organizovanie rôznych školení alebo rodinných osláv. Vo svojich priestoroch Vás radi privítame či už prídete s rodinou, skupinkou priateľov alebo kolegami z práce. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri penzióne.

Dovolenka v tradičnej slovenskej obci a v tradičnom slovenskom penzióne vo Vás zanechá len tie najpríjemnejšie spomienky. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.