Loading

Ubytovanie Ski Rejdová

(148 objektov v okolí 25 km)
Ski Rejdová

Ski Rejdová

Rejdová

Gemer je krásnym no bohužiaľ dosť zabudnutým krajom. Noha turistu tu vkročí len málokedy, to isté platí aj o nohách náruživých lyžiarov. Je to veľká škoda, pretože Gemer ukrýva bohatstvo, ktoré sa nachádza len na veľmi málo miestach. Ide o nepoškvrnenú prírodu. Je to najvzácnejší klenot napriek tomu, že sa tu nenachádzajú žiadne výraznejšie strediská cestovného ruchu.

Pomerne obmedzené sú na Gemeri aj možnosti lyžovania. Stredísk tu až tak veľa nie je, no je tu jedno, ktoré spomenúť jednoducho musíme. Ide o lyžiarske stredisko Ski Rejdová. Rejdová je nenápadná gemerská dedinka. Nájdete ju približne 30 km severne od najdôležitejšieho gemerského mesta, Rožňavy. V tesnej blízkosti, len niečo viac ako 10 km je aj známa Dobšiná, ktorú určite poznáte vďaka prenádhernej Dobšinskej ľadovej jaskyni.

Venujme sa ale už zjazdovkám v lyžiarskom stredisku Ski Rejdová. Stredisko je ako stvorené pre najširšiu lyžiarsku základňu. Nájdete tu zjazdovky značené červenou a modrou, teda strednej a ľahkej náročnosti. Zajazdí si na nich celá rodina, no na svoje si prídu aj o niečo náročnejší lyžiari.

Lyžiarske stredisko leží v rozmedzí nadmorských výšok 575 - 775 metrov nad morom. Zjazdovky sú zasnežované aj technickým snehom, vďaka ktorému sú krásne biele aj keď von nie je zima práve ukážková.

Stredisko sa nachádza priamo pod najvyšším vrcholom Slovenského Rudohoria, ktorým je Stolica. Tá s výškou takmer 1500 metrov zaručuje pre lyžiarov nádherné prírodné prostredie. Výhľady do okolia sú skutočne prekrásne. Naplno si ich užijete pri jazde jednou zo zjazdoviek. Pýchou lyžiarskeho strediska Ski Rejdová je taktiež dlhý lyžiarsky vlek, ktorý dosahuje takmer 1000 metrov. Obsluhuje dvojicu červených zjazdoviek, ktoré sú vždy perfektne upravené.

Dvojica vlekov v spodnej časti strediska je určená začínajúcim lyžiarom, ktorí sa na svahoch nad obcou Rejdová naučia všetky potrebné základy lyžovania.

Lyžiarske stredisko ponúka dostatok doplnkových služieb. Samozrejmosťou je lyžiarsky servis, požičovňa lyžiarskej výstroje či možnosti občerstvenia. Priamo pri vlekoch nájdete aj bezplatné parkovisko. To, čím sa Ski Rejdová odlišuje od iných okolitých stredísk je niečo pre milovníkov adrenalínu. Ide o požičovňu snežných skútrov. Nechajte sa zlákať jej ponukou a vyskúšajte naozajstné dobrodružstvo, ktoré si môžete vychutnávať na rozmanitých trasách v okolí. Ozajstní extrémisti majú možnosť absolvovať nočnú jazdu či až 65 km dlhú trasu vhodnú na celodenný výlet.

Lyžiarske stredisko Ski Rejdová je vhodné aj na viacdňovú dovolenku. V obci leží hneď niekoľko penziónovprivátov. Niekto uprednostní radšej turistickú ubytovňu, ponúkajúcu dostatočný štandard ubytovania a zároveň nízke ceny. Ak hľadáte lyžovačku, ktorá je pokojná, nie je uponáhľaná a dokonale sa pri nej zrelaxujete, zavítajte do Rejdovej.

... zobraziť viac

Chaty Radzim a Július

4,4 km od Ski Rejdová, Vyšná Slaná, mimo obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Vlek, bazén, tenisové kurty, ihriská

Chalupa Dobšinka

6,2 km od Ski Rejdová, Dobšiná, na okraji obce / mesta, pri vode
lyžovačka je už tu

Chata na slnečnom kopci

6,4 km od Ski Rejdová, Dobšiná, na samote, pri lese / na okr...
Kúpanie vo fínskej kadi pod hviezdami :)

Horské wellness chaty Stará Horáreň

6,8 km od Ski Rejdová, Dobšiná, v rekreačnej oblasti, pri les...
Wellness (fínska sauna + vírivka) + WiFi

Ubytovanie Pod Muránikmi

6,9 km od Ski Rejdová, Dobšiná, na okraji obce / mesta
Útulné ubytovanie s veľkou záhradou!

Apartmány Ski Telgárt

9,3 km od Ski Rejdová, Telgárt, v rekreačnej oblasti, pri les...
Apartmány s možnosťou využitia wellnessu

Chata Erika

9,7 km od Ski Rejdová, Stratená, v rekreačnej oblasti, pri le...
20 minút od Dobšinskej ľadovej jaskyne

Style Apartment Telgárt

9,7 km od Ski Rejdová, Telgárt, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Výhodný pomer ceny a kvality apartmánu

Hotel Telgárt

10,0 km od Ski Rejdová, Telgárt, na okraji obce / mesta, pri...
VOĽNÉ TERMÍNY NA JAR A V LETE 2020

Chata Čučoriedka v Telgárte

10,0 km od Ski Rejdová, Telgárt, v obci / v meste, pri vleku
Relax v útulnej chate s wellnessom