Štýlová chata vhodná pre rodinky s deťmi

Štýlová Chata Magura je situovaná v prekrásnej prírode Zamaguria v obci Jezersko. Nájdete ju v tichej lokalite Pienin a Belianskych Tatier. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi a skupinky turistov.

Chata Magura je obklopená čarokrásnou prírodou Jezerských jazier, patriacich k najväčším atrakciám Pieninského národného parku. Ak sa však chystáte spoznávať prírodu nielen navôkol, ale aj pod zemou, nájdete ju v Belianskej jaskyni (približne 30 minút autom). Nadšencov histórie zavedú ich kroky počas leta aj do kostola priamo v obci. V zimnom období si výborne zalyžujete na blízkych svahoch lyžiarskeho centra Ski Bachledova dolina (800 metrov). Využiť môžete aj ďalšie tri obľúbené strediská v neďalekom Ždiari.

Počas celého roka Vám ponúkame štýlové ubytovanie v kompletne zrekonštruovanej chate s celkovou kapacitou pre 13 až 15 hostí. Spoločný čas na chate môžete tráviť v dvoch spoločenských miestnostiach. V suteréne chaty je Vám k dispozícii zábavno-oddychová miestnosť vybavená okrem spoločenských hier aj biliardom, stolným futbalom, stolným tenisom a šípkami. Príjemnú atmosféru tu dotvára otvorený krb či televízor so satelitným príjmom. K dispozícii je Vám tu aj menšia ochladzovacia miestnosť so vstupom do fínskej suchej sauny.

Prízemie poskytuje skvelý priestor na relaxáciu v druhej oddychovej miestnosti. Výborný oddych pri televízore si vychutnáte v pohodlných kožených sedačkách. Zahreje Vás na nich teplo šíriace sa z krbu. Oddychová miestnosť je prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou a jedálňou. Na prípravu chutného jedla tu nechýba plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlná rúra, chladnička s mrazničkou, kávovar či hriankovač. Využiť tu môžete aj umývačku riadu. Súčasťou tohto podlažia je zároveň jedna 3-lôžková spálňa s vlastnou kúpeľňou s toaletou.

Na vrchnom poschodí chaty sú pre Vás pripravené ďalšie 4 komfortné spálne, z toho sú dve 2-lôžkové a dve 3-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Pre maximálne zaistenie komfortu hostí je každá z týchto spální vybavená vlastnou kúpeľňou s toaletou. V celom objekte je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Priamo pri chate je krásny drevený altánok s posedením (s dostatočnou kapacitou pre všetkých ubytovaných hostí). Grilované špeciality si pripravíte na vonkajšom krbe. Oddýchnuť sa tu dá aj na dvoch záhradných hojdačkách. Pre deti nechýba preliezka so šmýkačkou. Pri chate je parkovisko s možnosťou parkovania až pre 5 áut.

Doprajte si pre seba a svojich blízkych skvelý pobyt v našej štýlovej Chate Magura, nachádzajúcej sa v obklopení krásnej prírody Pienin a Belianskych Tatier. Tešíme sa na Vás!