Sauna i kúpacia kaďa pre 8 osôb

Chata REA sa nachádza v Belianských Tatrách v rázovitej obci Jezersko, priamo pri lyžiarskom areáli Ski Bachledová - Jezersko, len 200 metrov od vleku. Celá zimná sezóna Vám tak poskytuje výborné možnosti zjazdového i bežeckého lyžovania. V lete si tu môžete vychutnávať prechádzky prírodou, turistiku, cyklistiku, zber húb a lesných plodov. Tiež sa oplatí vybrať na výlet do Poľska, kde môžete navštíviť Zámok Niedzica, priehradu Niedzica i jazero Czorstyn s pieskovou plážou. Neďaleko je aj dedinka Červený Kláštor s historickým kláštorom, náučným chodníkom Prielom Dunajca s možnosťou splavovania samotnej rieky Dunajec na drevených pltiach.

Chata Vám ponúka pohodlné ubytovanie s celkovou kapacitou 15 lôžok. K dispozícii je 5 trojlôžkových izieb, 4 kúpeľne a 4 toalety. Spoločné chvíle s priateľmi a rodinou strávite v spoločenskej miestnosti s televízorom, satelitom, DVD prehrávačom, CD prehrávačom a rádiom. Tiež si tu môžete zahrať stolný futbal. Chutné raňajky, obed i večeru si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni vybavenej plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, dvomi chladničkami a umývačkou riadu.

Dokonalý relax si doprajete v saune a vo veľkej 8 miestnej kúpacej kadi s vyhrievanou vodou. K dispozícii je aj altánok s posedením, grilom a kotlíkom. Po večeroch si tak pripravíte rôzne grilované špeciality alebo chutný kotlíkový guľáš. Parkovať môžete priamo pri drevenici.

Príďte aj Vy spoznávať nádherné prostredie Belianskych Tatier a malebnú rázovitú obec Jezersko.


Neakceptujeme: Partie mladých ľudí