Útulné Chaty Winter & Summer sa nachádzajú v nádhernom prostredí, s krásnym výhľadom na skalnaté štíty Belianskych Tatier. Chaty nájdete priamo v horskej dedinke Ždiar, ktorá je situovaná medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou.

K dispozícii sú Vám dve samostatné chaty. Každá chata má obytnú plochú 90 m2 a kapacitu 8 lôžok. Na spanie je určené poschodie, na ktorom sú dve štvorlôžkové spálne. Každá spálňa má dve manželské postele. Prízemie tvori zádverie, kompletne zariadená kuchyňa (sklokeramická varná doska, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica, umývačka riadu, riady), jedáleň, spoločenská miestnosť s krbom, posedením, LCD televízorom, satelitom, DVD prehrávačom, kúpeľňa s toaletou a miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov. V celom objekte je možné využívať WiFi pripojenie na internet. Chaty sú chránené bezpečnostným alarmom.

Ak sa Vám na dovolenke nechce variť, v penzióne Winter Summer Resort (150 metrov od chatiek) Vám radi poskytneme raňajky, polpenziu, či plnú penziu.

Pri každej chate sú Vám k dispozícii dve parkovacie miesta a terasa s posedením s nádherným výhľadom na panorámu Tatier. Využívať môžete altánok s možnosťou opekania a grilovania. Pre najmenších návštevníkom sme pripravili hojdačky a detské ihrisko.

Obec Ždiar Vám ponúka svojské tradície, folklór i ľudovú architektúru. V blízkom okolí máte možnosť turistiky, lyžovania, návštevy jaskýň i termálnych kúpalísk. U nás si každý nájde zdroj oddychu počas celého roka. Dovolenka na chate je o pozitívnej energii a nezabudnuteľných zážitkoch. Tešíme sa na Vašu návštevu.