Exkluzívna chalupa, 3 spol. miestnosti

Exkluzívna Chalupa u rezbára sa nachádza v peknom prostredí obce Jezersko. Pozdĺž objektu tečie potok a lyžiarske stredisko je vzdialené len 800 metrov. Chalupa Vám ponúka ubytovanie v zaujímavo riešenom interiéri s celkovou kapacitou 18 lôžok.

Prízemie tvori rodinná bunka (predsieň, dvojlôžková a trojlôžková izba so sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, umývadlo). Tiež je tu spoločenská miestnosť - jedáleň s krbom, kompletne zariadená kuchyňa a druhá spoločenská miestnosť - ateliér s biliardom a otvoreným krbom.

Poschodie je určené na spanie. Tvoria ho dve dvojposteľové a tri trojposteľové izby. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie.

V suteréne objektu je sauna, sprcha s toaletou a tretia spoločenská miestnosť - vinná pivnica "hulakáreň" s využitím aj ako odpočiváreň k saune.
V celom objekte je ústredné kúrenie.

Na chalupe si môžete zahrať biliard, stolný tenis, stolný futbal. Asfaltové ihrisko je vhodné na basketbal, volejbal, nohejbal a minifutbal.

V pekne upravenom areáli chaty nájdete altánok s posedením pri krbe, ohnisko, gril a jazierko. Pre deti sme pripravili preliezky a šmýkačky. Ubytovanie je vhodné aj na firemné akcie, teambuilding, rodinné dovolenky, posedenia a oslavy.