Najlacnejšie ubytovanie v Štúrove!

Garni Hotel Slobi ** sa nachádza v pokojnom prostredí, na okraji vyhľadávanej dovolenkovej lokality mesta Štúrovo. Hotel je svojou výhodnou polohou a bezkonkurenčnými cenami príjemným ubytovaním pre rodinky s deťmi, skupinky i vetšie skupiny priateľov a známych či seniorov. Zavítajte k nám a užite si kúpanie v známom kúpalisku Vadaš Thermal Resort Štúrovo, kde sa Vaše ratolesti vybláznia na toboganoch, šmýkačkách, trampolínach a kolotočoch. Ak máte radi históriu a prechádzky mestom, spríjemníte si svoj pobyt návštevou barokového Kostola sv. Imricha, Mosta Márie Valérie alebo nádhernej baziliky v Ostrihome.

Garni Hotel Slobi ** poskytuje celoročne krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 160 osôb. Ubytovaní budete v bunkách alebo apartmánoch, ktoré sa vždy skladajú z 2-lôžkovej a 3-lôžkovej izby. V niektorých ubytovacích jednotkách je Vám k dispozícii kúpeľňa s vaňou a toaletou, v ostatných kúpeľňa so sprchovým kútom. Izby sú zariadené samostatnými lôžkami s posteľnou bielizňou, nočnými stolíkmi, skriňami a stolom so stoličkami. Po dohode Vám zabezpečíme do izby chladničku a televízor.

V dvoch bunkách nájdete aj kuchynské kúty vybavené elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnou rúrou. Hosťom sú k dispozícii dve spoločenské miestnosti s televízorom so satelitným príjmom. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch hotela. Príjemne teplé letné večery si vychutnáte v kruhu najbližších pri opekačke. Využívať môžete aj služby našej recepcie, kde Vám ochotne poradíme a pomôžeme.

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu!