Bungalov s krásnou terasou, blízko pláže

Novo zrekonštruovanú Chatu Alexandra nájdete v jedinečnom prostredí Zemplínskej Šíravy, v časti Kamenec, len niekoľko metrov od bezplatnej a upravenej pláže.

Kamenec je jedna z najvyhľadávanejších častí Zemplínskej Šíravy, obľúbená vďaka bohatej ponuke atrakcií a zaujímavým možnostiam oddychu i zábavy. V bezprostrednej blízkosti chaty sa nachádza Hotel Glamour s wellness procedúrami, reštauráciou s terasou, multifunkčným ihriskom, kde si zahráte tenis, volejbal či futbal. Len pár metrov od ubytovania si zakúpite potrebné občerstvenie, potraviny a syrové dobroty priamo zo salaša. Veľkým lákadlom je rovnako neďaleký Thermalpark Šírava, kde sa celoročne dosýta zabavíte na toboganoch a zrelaxujete v termálnych bazénoch.

Jednopodlažná a čiastočne bezbariérová Chata Alexandra je Vám k dispozícii počas celého roka a svojim priestorom je vhodná pre pobyt až piatich osôb. Chata je zateplená, čo Vám zabezpečí príjemnú klímu aj počas horúcich dní.

Na spoločné trávenie chvíľ v kruhu blízkych a priateľov Vám poslúži obývacia miestnosť, kde si v pokoji oddýchnete na gauči, pozriete televízor so satelitným príjmom alebo si posedíte za stolom so stoličkami. V rámci tejto miestnosti Vám radi prichystáme prístelky pre tri osoby. Na prípravu vlastných jedál využijete kompletne zariadenú kuchyňu. V chate nájdete aj 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade záujmu je tu pre Vaše potreby pripravená práčka, žehlička a priestor na úschovu bicyklov.

Priamo pri chate sa rozprestiera krásna terasa s vonkajším posedením, kde si naplno vychutnáte slnečné dovolenkové dní, doprajete dobrú kávu či osviežujúci nápoj. Vaše autá bezpečne zaparkujete priamo pri chate, v priestore uzatvorenom uzamykateľnou bránou.

Vypnite od bežného pracovného tempa a doprajte si dovolenku priamo pri Zemplínskej Šírave! V Chate Alexandra ste srdečne vítaní!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá