Moderná chata s krbom pri jaskyni Bystrá

Pozývame Vás do našej modernej horskej Chaty pri jaskyni Bystrá, ktorá leží pod hrebeňom Nízkych Tatier, v centre obce Bystrá. Ideálna poloha chaty - v pokojnom prostredí, blízko vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Tále sú zárukou perfektnej dovolenky pre aktívnych rekreantov aj tých, ktorí milujú oddych.

U nás si príde na svoje každý. Či už obľubujete nenáročné turistické prechádzky alebo vysokohorské či cyklistické túry. Určite Vás zláka príroda Nízky Tatier, hra na špičkovom golfovom ihrisku Grey Bear alebo pár metrov vzdialená Bystrianska jaskyňa. Zabaviť sa môžete aj jazdou na koni, zberom húb a plodov lesa, v Jaskyni mŕtvych netopierov, povoziť sa na Čiernohronskej železničke alebo poznať krásy Lesníckeho Skanzenu v Čiernom Balogu. Kúpanie aj člnkovanie je možné v miestnej prírodnej vodnej nádrži alebo aj na Krpáčove. Náročnejší využijú služby blízkeho wellness centra. V zime sú dostupné lyžiarske strediská ako Ski centrum Mýto pod Ďumbierom (500 m), Ski Tále (1 km), Čertovica (6 km) alebo Jasná - Chopok (7 km).

V každom ročnom období môžete prísť a ubytovať sa v Chate pri jaskyni Bystrá. Ubytovanie vo vyššom štandarde ponúkame pre 6 až 9 osôb. V prízemí si môžete dopriať čas pri krbe. Okrem neho je súčasť spoločenskej miestnosti i LCD televízor so satelitným príjmom, rádio, spoločenské hry a rohový rozkladací gauč (využiteľný ako prístelka pre 2 osoby). Svoje chutné jedlá si pripravíte v kuchyni, kde sa nachádza keramická varná doska, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, posedenie a všetok potrebný kuchynský riad. K dispozícii je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou, fénom a toaletou.

Po schodoch sa dostanete na poschodie chaty. Práve tu sú umiestnené tri spálne – dve 2-lôžkové s balkónom (jedna s oddelenými lôžkami, druhá s manželskou posteľou a možnosťou pridania detskej postieľky) a 2-lôžková s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom. Poschodie sme dovybavili samostatnou toaletou s umývadlom. V celej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Radi oddychujete na čerstvom vzduchu? Potom oceníte možnosť posedieť si na posedení na terase a pritom si opiecť jedlá na grile alebo ohnisku. Detičky sa môžu zahrať s hračkami. U nás si môžete odložiť Vaše lyže v lyžiarni. Tak zaparkujte Vaše štvorkolesové miláčiky priamo pri chate a užívajte si krásny čas u nás.

Jar, leto, jeseň, zima – v každom ročnom období si užijete vynikajúci pobyt v Chate pri jaskyni Bystrá. Tešíme sa na Vás!