ODDYCH - KOMFORT - POHODA ...

Ponúkame Vám ubytovanie v úplne novom Apartmáne Pohoda na Táloch, ktorý je v prevádzke od jesene 2016. Nachádza sa v areáli Apartmánových domov Tále II., v atraktívnej lokalite Nízkych Tatier.

Ponúkame vysoký štandard ubytovania v nádhernom a tichom prostredí južných svahov Nízkych Tatier. Výnimočnosť areálu dotvárajú v každom ročnom období prekrásne lesy, ktoré obkolesujú celý areál, horský potok Bystrianka, ktorého žblnkot budete počuť pri otvorení okien, celoročne upravené cesty a chodníky, oddychové zóny s lavičkami a drevenými altánkami pre klientov ako aj detské ihrisko. Apartmán má vlastné parkovacie státie priamo pri objekte, ktorý je strážený.

Apartmán disponuje rozlohou 50 m2, je útulný a komfortne vybavený. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, spálne a kúpeľne.

Apartmán je určený pre 4 osoby. V spálni sa nachádza dvojlôžková posteľ a v obývacej miestnosti rozťahovacia pohovka pre dve osoby, určená na plnohodnotné spanie. Kuchyňa je plne vybavená, vrátane umývačky riadu, keramickej varnej dosky, rúry na pečenie, chladničky s mrazničkou, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice a hriankovača. Kúpeľňa je spojená s toaletou a obsahuje sprchový kút a najmä v zime v nej oceníte podlahové vykurovanie.

V celom apartmáne je dostatok úložných priestorov. I keď pravdepodobne viac oceníte tiché posedenie na priestrannom balkóne, v chladnejšom období môžete stráviť čas pri televízore, spoločenských hrách, prípadne je k dispozícii aj WiFi pripojenie na internet zdarma.

Poloha apartmánu je ideálna pre aktívnych ako i pre rekreačných športovcov, najmä vyznávačov zimných športov, turistiky, cyklistiky alebo golfu. V blízkom okolí je veľa možností aktívneho oddychu aj pre rodiny s deťmi (Tarzánia adrenaline park, Ajax farma, Bystrianska jaskyňa, wellness v blízkych hoteloch). Krásne okolité lesy zas ocenia hubári a milovníci prírody.

Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty