Komfortné apartmány s výbornou polohou

Chata pod Chopkom je situovaná v atraktívnom prostredí malebnej obce Bystrá, rozprestierajúcej sa na južnej strane Nízkych Tatier. Poloha chaty je priam ideálna a to v každom ročnom období. Naši hostia si môžu vychutnávať široké možnosti turistických tras vedúcich nádhernou prírodou Nízkych Tatier. Spoznajte Bystriansku jaskyňu (len 700 m), relaxujte v prírodnej vodnej nádrži rekreačnej oblasti Tále (3,5 km), doprajte si oddych v blízkych wellness centrách či zajazdite si na koňoch (900 m). V zimnom období potešíme všetkých milovníkov lyžovania, ktorí si budú môcť vybrať z viacerých výborných lyžiarskych stredísk ako napr. Ski centrum Mýto (700 m) alebo Chopok Juh (9 km).

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate s celkovou kapacitou 16 osôb. Chata je tvorená dvomi samostatnými apartmánmi s vlastnými vchodmi a s výhľadom na dominantu Nízkych Tatier - Chopok.

Oba apartmány disponujú kapacitou 6 pevných lôžok s možnosťou 2 prísteliek. Celková výmera každého apartmánu predstavuje 90 m2, pričom pozostáva zo vstupnej haly, troch dvojlôžkových spálni, príjemnej spoločenskej miestnosti s krbom a televízorom so satelitným príjmom a kompletne zariadenej kuchyne, vhodnej na prípravu chutnej domácej stravy. Samozrejmosťou každého apartmánu je WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

K chate patrí krytá terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia. Oddychovať a relaxovať môžu hostia aj v pekne upravenej záhrade, kde si môžu vychutnávať výborné opekačky či grilovačky. Priamo pred chatou je parkovisko s dobrým prístupom z hlavnej cesty. Srdečne Vás k nám pozývame a veríme, že sa u nás budete cítiť výborne.