Nová moderná chata s výhľadom na Chopok

Chata Linda - novopostavená moderná chata s krbom, ktorá sa nachádza v krásnom horskom prostredí, na hranici známych lyžiarskych dediniek Mýto pod Ďumbierom a Bystrá. Len 850 m od chaty Vás delí lyžovačka v Ski Cente Mýto Pod Ďumbierom.

Zimné športy sa dajú vykonávať aj v lyžiarskych strediskách Chopok - Juh alebo Tále. Počas leta sa poprechádzajte prírodou Nízkych Tatier. Odporúčame aj cyklistiku, turistiku na Ďumbier, relax vo wellness centrách okolitých hotelov, prípadne kúpanie sa i rybolov v prírodnom kúpalisku Tále. Oceníte aj blízkosť golfového ihriska Gray Bear Tále, Tarzániu alebo Bystriansku jaskyňu.

Celoročne Vás s radosťou ubytujeme v našej príjemnej Chate Linda s kapacitou 8 pevných lôžok a 2 prístelky. Na prízemí chaty je umiestnená obývačka s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom, spoločenskými hrami a gaučom. Gauč po rozložení slúži pre prespanie 2 hostí. Výborné jedlá si môžete pripraviť v kompletne, nadštandardne vybavenej kuchyni s jedálenským sedením. Súčasťou prízemia je tiež samostatná toaleta s umývadlom a technická miestnosť na odloženie lyží.

Poschodie sa skladá z kúpeľne so sprchovacím kútom, práčkou, žehličkou a toaletou, a z troch spální - dvoch 2-lôžkových, pričom každá disponuje manželskou posteľou. Z jednej sa dostanete na terasu. Tretia spálňa je 4-lôžková s manželskou posteľou a dvomi pevnými lôžkami. V chate sme zaistili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Prečo sa rozhodnúť pre našu Chatu Linda? Výborná poloha chaty a vybavenie ju robí vhodným adeptom pre rodinné dovolenky či na pobyty s priateľmi. K dispozícii je tiež terasa s posedením, gril, šípky, futbalová lopta, detská postieľka a stolička na kŕmenie. Parkovanie pre 2 autá pri chate je pod dohľadom kamier, rovnako je aj chata vybavená zabezpečovacím systémom. Príďte, my sa na Vás tešíme.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí