Krásna rodinná chata pod Chopkom

Chata Katka je situovaná v prekrásnom horskom prostredí Nízkych Tatier, v pokojnej okrajovej časti obce Mýto pod Ďumbierom - pod Chopkom. Vynikajúca poloha chaty uprostred krásnej prírody v kombinácii so zabezpečeným vysokým komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej relaxu, oddychu ako aj bohatých možností turistiky a športového vyžitia. Či už sa rozhodnete Vašu dovolenku tráviť turistickými prechádzkami, vysokohorskými túrami, jazdou na koni, relaxovaním v okolitých športoviskách a wellness centrách alebo v zimnom období snowboardovaním a lyžovaním na zjazdovkách, zrelaxovať sa po príchode budete môcť vždy v kúpacej kadi a v sudovej saune nachádzajúcej sa v krásne upravenej záhradnej časti ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate s celkovou kapacitou pre 14 až 16 osôb, ktorá je dispozične veľmi dobre prispôsobená pre pohodlné ubytovanie.

Hosťom je k dispozícii šesť spálni, z toho štyri dvojlôžkové a dve trojlôžkové. Príjemne relaxovať môžete v dvoch spoločenských miestnostiach s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, rádiom, DVD prehrávačom, domácim kinom a dvoma pohodlnými rohovými pohovkami s možnosťou dvoch prísteliek. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúžia dve kompletne vybavené kuchyňa s jedálenskou časťou. Pre zabezpečenie komfortu hostí tu môžete využívať tri kúpeľne s toaletou, pričom jedna je vybavená vaňou a dve sprchovacími kútmi.

V celej chate je možnosť bezplatného využívania WiFi pripojenia na internet. K ubytovaniu patrí krásne upravená záhrada s jazierkom s rybami, sudovou saunou a kúpacou kaďou, ktorá je v letnom období využiteľná ako bazén. Pripravený je tu pre Vás altánok s grilom, ohnisko ako i krytá terasa s možnosťou posedenia pod kvetmi zarastenou pergolou. Vaše ratolesti môžete nechať vyšantiť v detskom kútiku s hojdačkou, šmýkačkou či pieskoviskom s hračkami. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá