Pri zjazdovke, s wellness a reštauráciou

Horský Penzión Bystrinka sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry v pokojnej rekreačnej oblasti Tále. Vďaka jeho ideálnej polohe, v blízkosti južných svahov Chopku, si tu dokonale zalyžujete ako sa aj zrelaxujete vo wellness centre penziónu či vychutnáte si chutné špeciality v jeho reštaurácii.

V letnom období je z penziónu skvelý východiskový bod na pešiu turistiku a cykloturistiku v Tatrách. Pozitívne účinky na pacientov trpiacich astmatickými ochoreniami má miestna Bystrianska jaskyňa (150 m od penziónu). Detské srdcia poteší jazda na unikátnej Čiernohorskej železničke. Milovníci športov ocenia 18-jamkové golfové ihrisko Gray Bear, vzdialené len 7 min. cesty autom. V zimnom období si zalyžujete v najväčšom slovenskom lyžiarskom stredisku Chopok (9 km od penziónu), ako aj na svahoch lyžiarskeho strediska Tále (4 km)alebo v Mýte pod Ďumbierom (2 km).

Horský Penzión Bystrinka je otvorený počas celého roka a ponúka možnosť ubytovať sa v jeho komfortných izbách alebo apartmánoch. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 60 hostí, ktorí si môžu vybrať z nasledovných možností ubytovania:
- štyroch 2-lôžkových izieb Standart s balkónom a možnosťou prístelky pre jednu osobu;
- šiestich 3-lôžkových izieb Standart alebo Economy, pričom niektoré sú dovybavené balkónom
- dvoch 3-lôžkových izieb Standart s možnosťou využitia prístelky pre jednu osobu;
- jedného 5-lôžkového apartmánu s jednou 2-lôžkovou a jednou 3-lôžkovou spálňou a možnosťou využitia gaučového sedenia ako prístelky pre jednu osobu v obývacej miestnosti apartmánu;
- jedného 6-lôžkového apartmánu s dvomi 3-lôžkovými spálňami s možnosťou využitia gaučového sedenia ako prístelky pre jednu osobu v obývacej miestnosti apartmánu;
- jedného 8-lôžkového apartmánu s dvomi 2-lôžkovými spálňami, jednou 4-lôžkovou spálňou a možnosťou využitia gaučového sedenia ako prístelky pre jednu osobu v obývacej miestnosti apartmánu;

V každej ubytovacej jednotke v Penzióne Bystrinka sa nachádza televízor so satelitným príjmom a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bezplatnými toaletnými potrebami. Apartmány disponujú vlastnou kuchynskou časťou s mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Niektoré ubytovacie jednotky majú k dispozícii aj balkón s výhľadom na hory. V 8-lôžkovom apartmáne využijete navyše kávovar a jedálenské sedenie v kuchynskej časti. Všetky priestory ubytovania sú zabezpečené WiFi pripojením na internet.

Voľné chvíľky môžete tráviť v spoločenskej miestnosti na prízemí ubytovania, ktorá je vybavená krbom, televízorom so satelitným príjmom a spoločenskými hrami. Využívať môžete tiež služby recepcie s úschovou lyží a bicyklov či sušičov na lyžiarky. Dokonalý relax prežijete vo wellness centre penziónu s relaxačnou miestnosťou s krbom, 2 vonkajším saunami (fínskou saunou a aromaterapiou)s ochladzovacou kaďou a vonkajšou vírivkou. Chutné jedlá tradičnej slovenskej kuchyne si vychutnáte v reštaurácii s barom a terasou. Pre deti a mládež je k dispozícii detský kútik a teenage chill area. V areáli penziónu nájdete gril s prekrytým posedením, detské ihrisko a letnú terasu. Zabezpečené je tiež bezplatné parkovanie na parkovisku penziónu.

Pokojné prostredie Nízkych Tatier, šum pretekajúceho horského potoka Bystrinka na okraji udržiavanej záhrady - netreba si to predstavovať, stačí prísť a užívať si dovolenku v Penzióne Bystinka. Tešíme sa na Vás!