Loading

Ubytovanie Zochova chata - Piesok

(50 objektov v okolí 25 km)
Zochova chata - Piesok

Zochova chata - Piesok

Modra

Pokiaľ sa rozhodnete stráviť zimu v blízkosti nášho hlavného mesta a dostanete chuť vyraziť si na lyže, určite sa vyberiete do blízkych Malých Karpát. Ide o najväčšie a najvýznamnejšie pohorie v celej oblasti. V lete je mimoriadne atraktívne u horalov, v zime si na svoje prídu aj lyžiari. Malé Karpaty ukrývajú niekoľko zaujímavých lyžiarskych stredísk ako stvorených predovšetkým pre začínajúcich lyžiarov.

Jedným z týchto lyžiarskych stredísk je aj Zochova chata – Piesok. Nachádza sa v blízkosti miest ModraPezinok. O nich ste už určite počuli. Prvé menované je preslávené typickou modranskou keramikou, ktorá možno zdobí aj Váš príbytok. A Pezinok pozná každý milovník dobrého vínka. Malé Karpaty sú jednou z našich najznámejších vinohradníckych oblastí. Neďaleko od týchto zaujímavých miest leží aj areál lyžiarskeho strediska Zochova chata - Piesok.

Lyžiarske stredisko rozprestierajúce sa na svahoch Malých Karpát ponúka skvelú lyžovačku predovšetkým začínajúcim lyžiarom a celým rodinám. Malé Karpaty samy o sebe nedosahujú veľkú nadmorskú výšku, no napriek tomu svahy netrpia nedostatkom snehu. Rozprestierajú sa v nadmorskej výške 445 - 490 metrov nad morom a disponujú systémom umelého zasnežovania. Trate sú samozrejme pravidelne upravované.

V tomto príjemnom lyžiarskom stredisku nájdete až 4 zjazdovky. Ich náročnosť je prispôsobená hlavne potrebám začínajúcich lyžiarov a v okolí Bratislavy na tento účel nenájdete lepšie stredisko. Zjazdovky sú pomerne krátke, čo však nie je na škodu. Hlavne v začiatkoch by boli pridlhé trate skôr príťažou. Tri z nich sú značené modrou farbou a sú určené hlavne deťom či začiatočníkom. Skúsenejší lyžiari zaiste ocenia svižnú 200 metrov dlhú zjazdovku, ktorej farba je červená. Najdlhšia trať v celom lyžiarskom stredisku Zochova chata - Piesok meria 350 metrov. A koľko merajú všetky trate spolu? Takmer 900 metrov. Nie je to veľa, no Zochova chata je napriek tomu moderným a mimoriadne atraktívnym lyžiarskym strediskom.

Vzhľadom na blízkosť veľkých miest je Zochova chata - Piesok nadpriemerne navštevovaným lyžiarskym areálom. Tomu je prispôsobená prepravná kapacita strediska, ktorá predstavuje viac ako 3 000 lyžiarov za hodinu. Napriek veľkej popularite strediska tu nebudete dlho stáť v radoch. K dispozícií je tu trojica klasických vlekov, jeden lanový pre deti a jeden moderný dopravný pás.

Samozrejme  tu nájdete všetko potrebné k bezchybnej lyžovačke. Je tu bufet, požičovňa lyžiarskeho výstroja, servis, lyžiarska škola či bezplatné parkovisko. V okolí sa nachádza až 15 km bežeckých tratí a krásu Malých Karpát si tak viete dokonale vychutnávať aj v zime.

Zochova chata je obľúbeným rekreačným strediskom aj počas letných mesiacov. Tomu zodpovedá široká škála ubytovacích zariadení, od prepychovejších horských chát až po jednoduché turistické ubytovnepriváty v blízkych dedinkách. Nájsť zodpovedajúce ubytovanie nebude najmenší problém, stačí si len vybrať z našej ponuky a vyraziť.

... zobraziť viac

Chata v Harmónii

3,1 km od Zochova chata - Piesok, Modra - Harmónia, v rekreač...
Nádherná chata v tichej horskej oblasti

Chata Fugelka

3,1 km od Zochova chata - Piesok, Dubová (okres Pezinok), na...
Chata v tichom prostredí pod lesom

Apartmán Horáreň Rybníček

4,7 km od Zochova chata - Piesok, Pezinok, na samote, v lese
Nový apartmán v lese, pri rybníku!

Chata Luky

7,2 km od Zochova chata - Piesok, Pezinok, v rekreačnej oblas...
Len 10 metrov od vleku a 30 km od BA

Chata EBA

7,2 km od Zochova chata - Piesok, Pezinok, v rekreačnej oblas...
Rodinné a firemné akcie v chate pri lese

Ubytovňa QHome

9,3 km od Zochova chata - Piesok, Pezinok, na okraji obce / mesta
Zrekonštruovaná ubytovňa-blízko centa

Hotel Jeleň

10,4 km od Zochova chata - Piesok, Pezinok, v obci / v meste,...
Ubytovanie priamo v centre mesta!

Hotel Kriser

10,6 km od Zochova chata - Piesok, Pezinok, v obci / v meste
Reštaurácia a krásna záhrada s fontánou

Chaty - Horáreň Šišoretne

11,0 km od Zochova chata - Piesok, Dolné Orešany, mimo obce...
Super štylová horáreň + mega areál

HUSACINA PLUS PENZIÓN

13,7 km od Zochova chata - Piesok, Slovenský Grob, v obci / v...
Ubytovanie s husacinkou v Sloven. Grobe!