Skvelý oddych v lone prírody

Prijmite pozvanie do novej Chalupy Gabriela. Situovaná je do jedinečného prostredia Uličskej doliny, v pokojnej časti malebnej dedinky Ulič, ktorá je vstupnou bránou do Národného parku Poloniny.

Počas celého roka ponúkame útulné ubytovanie v novo zrekonštruovanej chalupe pre maximálne 8 hostí. Ubytovanie je tak vhodné pre rodinky s deťmi či skupinku priateľov.

Dva schody Vás delia ku vchodu do našej Chalupy Gabriela. Pekný čas strávite v štýlovej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, pohodlnou rozťahovacou pohovkou, využiteľnou ako prístelka pre dve osoby a jedálenským kútom. O Vašu zábavu sa postarajú tiež spoločenské hry. Súčasťou chalupy je taktiež kompletne zariadená kuchyňa s barovým pultom, kde si môžete plnohodnotne pripravovať svoje obľúbené domáce jedlá. Vo vybavení kuchyne nájdete okrem iného aj indukčnú varnú dosku, elektrickú rúru, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu.

Spánok zabezpečujú dve spálne - jedna 2-lôžková a jedna 4-lôžková. V každej z nich je umiestnená manželská posteľ. V 4-lôžkovej sú k dispozícii i dve samostatné lôžka. Nechýba tiež priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom, automatickou práčkou a toaletou. Samozrejmou súčasťou počas ubytovania je možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Pekne upravený areál slúži k Vašej relaxácii. Nachádza sa tu altánok s dobovým nábytkom ako i pivnica na utužovanie rodinných vzťahov v prípade horúčav či nepriaznivom počasí. Pozor - osvieženie v letnom období dobre padne tiež vo vonkajšej sprche pri altánku. Zároveň tu využijete aj vonkajšiu splachovaciu toaletu. Grilované dobroty si pohodlne pripravíte na ohnisku či grile, ktorý Vám radi zapožičiame aj s kotlíkom na varenie gulášu. Parkovanie - priamo pri ubytovaní. Neprenajímame mladým partiám.

Tip na výlet - Dolina ponúka možnosti na cyklistiku, turistiku, cykloturistiku, hrebeňové etapové pochody i nenáročné prechádzky. Vďaka ekologickej čistote prostredia si tu nazbierate lesné plody či hríby. Kúpanie je možné v čistých vodách Zbojského potoka a Uličky, kde si na svoje prídu aj športoví rybári. Nevynechajte tiež výlet na unikátne jazero Morské Oko, návštevu Sninského Kameňa alebo kryptu 1025 vojakov z 1. sv. vojny pod pravoslávnym chrámom v Osadnom. V regióne Snina sa zachovali drevené kostolíky v obciach: Uličské Krivé, Topoľa, Ruský Potok, Kalná Roztoka, Jalová, Hrabová Roztoka a Šmigovec. Priamo v obci Ulič máte možnosť uvidieť galériu miniatúr drevených kostolíkov. V zime si zalyžujete na svahoch lyž. stredísk Skipark Chlmec, Ski Danová alebo Ski Medvedie.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá