Nádherná príroda a komfortné ubytovanie!

Na začiatku obce Ulič, v pokojnom a prekrásnom prostredí Národného parku Poloniny, je situovaná naša útulná Chalupa Ulič.

V Národnom parku Poloniny na Vás čaká množstvo prírodných krás, horských bystrín a útvarov, ktoré tu môžete preskúmať počas Vašej turistickej prechádzky alebo jazdy na bicykli. Voľné chvíle strávite na Biokúpalisku Sninské rybníky, ktoré sú vzdialené približne 30 kilometrov od ubytovania. Odporúčame Vám navštíviť jazero Morské oko, ktoré Vás zvábi svojou priezračnou krásou. Pekný je tiež výlet do susednej Ukrajiny, kde spoznáte kultúru našich východných susedov.

V Chalupe Ulič Vás srdečne privítame počas celého roka. Kapacita ubytovania je prispôsobená pre pohodlný pobyt 13 osôb. V chalupe ubytujeme jednu samostatnú skupinu alebo aj dve nezávislé skupinky v dvoch apartmánoch, z ktorých sa chalupa skladá.

Prvý apartmán sa nachádza v prednej časti chalupy. Pripravená je tu pre Vás spoločenská miestnosť s krbom, televízorom s káblovým pripojením a sedacou súpravou, ktorú využijete aj ako prístelku pre dve osoby. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchynke s kachľovou pecou. Pohodlne sa tu vyspíte v 2-lôžkovej spálni, z ktorej sa vchádza do kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Druhý apartmán je situovaný v zadnej časti chalupy. Využijete tu veľkú kompletne zariadenú kuchyňu s televízorom s káblovým pripojením a jedálenským stolom so stoličkami. Na prízemí sa okrem kuchyne nachádza aj jedna 3-lôžková spálňa s kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Točitými drevenými schodmi sa presuniete na poschodie apartmánu, kde sme pre Vás pripravili 2-lôžkovú a 4-lôžkovú spálňu. Súčasťou poschodia je ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Počas pekných dní si s rodinkou a priateľmi posedíte v zastrešenom altánku s vonkajším posedením, kde si môžete grilovať, opekať alebo variť kotlíkový guláš. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní. Prežite Vašu dovolenku v našej Chalupe Ulič, zaručene si tu oddýchnete od bežného mestského ruchu a nabažíte sa prekrásnou prírodou. Tešíme sa na Vás!