Príjemný penzión s reštauráciou!

Penzión Poloniny sa nachádza v krásnej prírode Národného Parku Poloniny, v obci Ulič. Ak by ste hľadali najvýchodnejšiu časť Slovenskej republiky, tak ste na správnom mieste. Náš penzión je ideálnym miestom pre rodinné dovolenky, turistov ale aj skupinky priateľov a známych.

V letnom období si tu vychutnáte turistické túry, prechádzky prírodou, nazbierate huby a lesné plody a preskúmate okolie na bicykli. Počas horúcich dní Vám určite príjemne padne osvieženie v čistučkom Zbojskom potoku alebo potoku Uličky, kde si na svoje prídu aj športoví rybári. V zimnom období je tu pre Vás pripravený miestny lyžiarsky vlek, ktorý prevádzkuje obec Ulič.

Penzión Poloniny Vám poskytuje príjemné ubytovanie s kapacitou pre maximálne 20 osôb.

Na prvom pochodí je Vám k dispozícii:
- 1x 2-lôžková izba s možnosťou jednej prístelky (s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom), televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
- 1x 2-lôžková izba s tromi prístelkami (s manželskou posteľou, rozkladacím gaučom a rozkladacím kreslom), televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

Druhé poschodie penziónu tvorí:
- 1x 2-lôžková izba s manželskou posteľou a prístelkou vo forme rozkladacieho kresla,
- 2x 3-lôžková izba s tromi samostatnými lôžkami,
- 1x 3-lôžková izba s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom.

Hosťom ubytovaným na druhom poschodí je k dispozícii spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a rovnako aj druhá spoločná kúpeľňa umiestnená na prvom poschodí. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého penziónu.

Oddýchnuť si a príjemne posedieť s priateľmi môžete aj na našej terase, v salóniku či reštaurácii s pestrou ponukou chutných jedál. Váš pobyt Vám určite spríjemní taktiež stolný tenis. Na požiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku a prenosný gril. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vašu návštevu!