Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Privát Kvetka je situovaný v krásnom pokojnom prostredí malebnej obce Zemplínske Hámre, nachádzajúcej sa na východe Slovenska v Chránenej krajinnej oblasti Vihorlat. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti rekreácie, turistiky a aktívneho oddychu. Spoznajte očarujúcu okolitú prírodu chránenej krajinnej oblasti Vihorlat a Národného parku Poloniny. Navštíviť môžete Sninský kameň, vihorlatské jazero - Morské oko a Sninské rybníky. Priamo v obci majú hostia možnosť využívať tenisové kurty, multifunkčné ihrisko, saunu či vonkajší bazén pre dospelých a detský bazén. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj výletom do neďalekého skanzenu a plavárne v Humennom či k hradu Jasenov a Brekov.

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné cenovo dostupné ubytovanie v samostatnej časti rodinného domu s vlastným vchodom s celkovou kapacitou až 20 osôb, ktoré je svojím vybavením vyhovujúce aj pre náročnejších klientov. K dispozícii máme pre Vás pripravených 6 dvojlôžkových izieb, ktoré je po dohode s klientom možné rozšíriť o jednu až dve prístelky, predstavujúce plnohodnotné pevné lôžka. V každej z izieb môžete využívať televízor, pričom dve z izieb sú vybavené chladničkou. Súčasťou ubytovania sú dve spoločné kúpelne, dve toalety ako aj priestranná štýlová spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a pohodlným posedením s východom na peknú terasu. Na prípravu vlastného stravovania môžu ubytovaní hostia využívať okrem menšej príručnej kompletne vybavenej kuchynky, umiestnenej na chodbe ubytovania, taktiež veľkú plne zariadenú kuchyňu s jedálenským posedením.

V celom ubytovaní je zaistené pripojenie na internet (káblové + WiFi). V letnom období si môžu hostia príjemne oddýchnuť na terase s vonkajším posedením s možnosťou grilovania a opekania. Parkovanie áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.