Loading

Chaty vo Vinnom

(2 objekty + 12 objektov v okolí 25 km)

Chata pri Vinianskom jazere

Vinné, v rekreačnej oblasti, pri vode
Luxusná rodinná chata na oddych, rybolov

Dovolenkový domček pri Vinianskom jazere

Vinné, v rekreačnej oblasti, pri vode
Krásny domček pre rodinky pri vode

Chata Relax

Hôrka - Zemplínska Šírava (Vinné 1,6 km vzdušne), v rekreačn...
Chata s bazénom kúsok od vody

Chata Zuzana

Hôrka - Zemplínska Šírava (Vinné 1,7 km vzdušne), v rekreačn...
Príjemná chata na Zemplínskej Šírave!

Chata Fénix

Kaluža - Zemplínska Šírava (Vinné 2,2 km vzdušne), v rekreač...
Ubytovanie blízko Zemplínskej Šíravy!

Chata Sivá

Medvedia hora - Zemplínska Šírava (Vinné 2,3 km vzdušne), v...
Novo zrekonštruovaná chata pre rodiny

Chata Zelená - Zemplínska Šírava

Medvedia hora - Zemplínska Šírava (Vinné 2,3 km vzdušne), v...
Nová chata- na okraji lesa, tiché okolie

Chata nad Šíravou u Laca

Kaluža - Zemplínska Šírava (Vinné 2,5 km vzdušne), v rekreač...
Terasa s výhľadom na Zemplínsku Šíravu!

Chata Thermal

Kaluža - Zemplínska Šírava - Zemplínska Šírava - Thermalpark...
Moderná klimatizovaná chata,TOP lokalita

Chata Eva

Kaluža - Zemplínska Šírava (Vinné 2,9 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, pri vode
Lacné ubytovanie pri kúpalisku!
1 - 14 / 14

Chaty Vinné

Chaty Vinné 1

Malebná obec na svahoch Vihorlatských vrchov, blízko k Zemplínskej šírave a ešte bližšie k Vinianskemu jazeru či Vinianskemu hradu nad obcou. Súčasťou sú vinohradnícke tradície. Taká je obec Vinné.

Vinohradnícka obec Vinné

Ako sme už v úvode naznačili, obec ponúka široké možnosti rekreácie ako v lete, tak aj v zime. Počas Vašich prechádzok po dedine určite neprehliadnete Kostol sv. Anny z 13. storočia. Poriadne si ho obzrite, je to jedna z mála zachovaných stredovekých gotických stavieb v okolí.

Najväčším turistickým magnetom je však známe Vinianske jazero. Dosýta sa v ňom vyšantíte vo vode či zašportujete. Pripravené sú pre Vás člny, vodné bicykle a skútre. Využite túto možnosť a zhliadnite krásy okolitej prírody. Jazero je veľmi populárne vďaka možnostiam rybolovu. Zaručujeme, že každý rybár si nájde svoje tiché miestečko. Ak sa k Vinianskemu jazeru vyberiete v zime, nájdete tu vodnú plochu vhodnú pre korčuľovanie či hokejové zápasy.

Počas celého roka je verejnosti voľne prístupný hrad Vinné. Zrúcanina hradu z 13. storočia je dostupná turistickými chodníkmi. Kultúrna pamiatka sa nachádza v prírodnej rezervácii, kde počas stúpania na hradný vrch možno zhliadnete aj chránenú faunuflóru. Vo zvyškoch opevnenia na hradnom nádvorí sa našli medené mince, hroty šípov či kovové kľúče. Nájdete niečo aj Vy?

Chaty Vinné 2

Blízko obce je však situovaná aj druhá najväčšia vodná nádrž na Slovensku - Zemplínska šírava. Je známa výbornými podmienkami pre vodné športy ako sú vodné skútre, jazda na plachetniciach či vodné bicykle. Čas strávený pri priehrade si môžete krátiť aj kúpaním či prechádzkami po okolí. Hlbšie v lesoch možno natrafíte aj na lesné plody či huby. Mnohí rekreanti iste ocenia možnosti nočnej zábavy. Niektoré nočné kluby sú legendárne.

Po náročnom dni Vám príde vhod návšteva Thermal parku Šírava. Zrelaxujte sa v termálnych bazénoch a vyskúšajte uvoľňujúce a blahodarné účinky masáže či saunovania.

Chaty a chalupy v obci Vinné

Ubytovanie v chatách je jedným z najpríjemnejších foriem nocľahu na Vašej dovolenke. Okrem obce Vinné máte možnosť prežiť nezabudnuteľný pobyt v chatách na Zemplínskej šírave. Nekonečné možnosti zábavy, kúpanie, vodné športy a dokonalý oddych lákajú mnohých návštevníkov. Nádrž patrí k najteplejším miestam na území Slovenska, nakoľko má až 2 200 hodín slnečného svitu. Ideálne podmienky nielen na čľapkanie sa vo vode, ale aj turistiku v priľahlých Vihorlatských vrchoch. Vašu pozornosť si zaslúžia turistické oblasti pozdĺž priehrady ako sú Hôrka, Kaluža, Medvedia hora či Kamenec. Okrem útulných chát Vás tu privíta pestrá paleta stravovacích zariadení... o hlade isto neostanete.

Chaty Vinné 3

Túžite po útulnom ubytovaní na brehu jazera? V tom prípade chata je tou správnou voľbou. Pri obci Vinné či vodnej ploche je tento druh nocľahu veľmi obľúbený, nakoľko má niekoľko nesporných výhod. Jednou z nich je, že máte objekt len pre seba. A tak si zariadite čas podľa vlastného uváženia. Sami rozhodnete, kedy si uvaríte chutné domáce jedlá v plne zariadenej kuchyni či si pôjdete zahrať stolný tenis alebo spoločenské hry. Vaše deti sa zatiaľ zabavia na hojdačketrampolíne. Ničím nerušený oddych si vychutnáte na teraselehátkami. Tento pobyt na čerstvom vzduchu si máte možnosť spríjemniť grilovaním. Zapojte celú rodinu. Po náročnom dni Vám určite dobre poslúžia komfortne zariadené izby, kde sa vyspíte do sýta. Nielen počas noci, ale celodenne budete mať kontrolu aj nad Vašimi autami, nakoľko budú zaparkované priamo pri chate.

Ak plánujete vyraziť na dovolenku spolu s početnými rodinnými príslušníkmi, vyberte si chatu pre rodiny s deťmi. V mnohých domácnostiach sa za člena domácnosti počíta aj zvieratko. Ak aj u Vás je to práve tak, potešíte sa ubytovaniu s domácim miláčikom. Nielen pes, ale aj deti sa radi vyšantia v chate pri jazere. Večer si úplnú pohodu vychutnáte v miestnosti s krbom.

Ďalšie druhy ubytovanie vo Vinnom

Chaty však nie sú jedinou alternatívou ubytovania v tejto oblasti. Pokiaľ sa túžite mať ako v bavlnke, so zariadeným stravovaním a množstvom doplnkových služieb, rezervujte si niektorý z hotelov alebo penziónov. Nachádzajú sa v okolí Zemplínskej šíravy alebo Thermal parku Šírava. K dispozícií sú aj apartmány, ktoré sú ideálnou kombináciou prakticky zariadeného objektu s priaznivou cenou.

Verte nám, obec Vinné a jej okolie Vás očarí. Rezervujte si svoju vysnívanú chatu ešte dnes a objavujte krásne zákutia našej republiky.