Široká ponuka kvalitných vín!

Vínna pivnica Makov je situovaná v prekrásnom prostredí malebnej kysuckej obce Makov, v tesnej blízkosti zjazdovky známeho lyžiarskeho strediska Ski Makov.

Blízke okolie ubytovania poskytuje rôzne možnosti turistických prechádzok, hrebeňových túr a cyklistických jázd krásnou prírodou Chránenej krajinnej oblasti Kysúc. Spoznať tak môžete nádhernú prírodu Javorníkov a Kysuckých Beskýd, pričom je toto miesto ideálne aj pre milovníkov hubárčenia, jazdenia na koni, rybolovu či kultúrno-historických pamiatok. Za návštevu istotne stojí taktiež neďaleký rodný dom Jozefa Kronera, kaštieľ v Bytči či Hričovský hrad. V zimnom období si u nás môžete vychutnať skvelú lyžovačku na svahoch spomínaného lyžiarskeho strediska Ski Makov s pravidelne upravovanými zjazdovkami, 4 lyžiarskymi vlekmi, 1200 metrov dlhou osvetlenou zjazdovkou, požičovňou výstroja a lyžiarskou školou.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné a zároveň netradičné ubytovanie vo Vínnej pivnici Makov s celkovou kapacitou 8 lôžok. Táto chata sa počas celého roka prenajíma ako celok jednej skupine hostí.

Hostia si tu môžu príjemne oddýchnuť v štyroch izbách, pričom dve z nich disponujú televízorom so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľnou s toaletou (využívané sú však ako spoločné sociálne zariadenia pre všetkých hostí). K dispozícii je jedna 1-lôžková izba, dve 2-lôžkové izby a jedna 2-lôžková izba s možnosť jednej prístelky. V každej izbe sa nachádza rýchlovarná kanvica na prípravu čaju či voňavej kávičky. Vaše obľúbené domáce jedlá si tu môžete počas celej sezóny sami pripravovať v profesionálne zariadenej kuchyni, v ktorej výbave nechýba plynový sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a umývačka riadu. Pripravené občerstvenie si môžete vychutnať v spoločenskej miestnosti s posedením (krytej terase ubytovania). Na prízemí ubytovania sú k dispozícii tri samostatné toalety.

Počas Vášho pobytu môžete využívať aj priestory súkromnej vínnej pivnice, ktorá je súčasťou objektu a vychutnať si tu lahodné vínko. V priestrannej vonkajšej časti s grilom, ohniskom a pripraveným kotlíkom na varenie gulášu si môžete dokonale oddýchnuť v kruhu rodiny a priateľov, zatiaľ čo sa Vaše detičky zabavia na detskom ihrisku s hojdačkou, preliezkami, šmýkačkou a trampolínou. Milovníkom koní odporúčame navštíviť susedný rodinný ranč s koňmi, kde sa je možné dohodnúť na prehliadke, jazdách či starostlivosti o zvieratá.

Srdečne Vás pozývame na prekrásne miesto s bohatými možnosťami oddychu aj zábavy a veríme, že sa Vaša dovolenka u nás stane nezabudnuteľnou a radi nás opäť navštívite! Tešíme sa na Vás.